Przed nami piąta edycja gali High League, która odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi. Gdzie obejrzeć transmisję High League 5? Jak oglądać High League 5 na żywo za darmo?

High League 5 Transmisja za darmo – pierwsza walka

Standardowo, aby obejrzeć wszystkie walki na gali High League 5, trzeba kupić pakiet PPV na oficjalnej stronie federacji. Zalążek tego, co będzie się działo w dalszej części, będzie można oglądać za darmo od godziny 19:00. Na początek czeka nas studio i ceremonia otwarcia wydarzenia. Następnie widzowie kanału High League zobaczą za darmo transmisję dwóch pierwszych walk.

Sprawdź: Co wiadomo o High League 5?

Transmisja High League 5 – Gdzie obejrzeć?

Całą galę High League 5, którą można obstawiać u bukmachera Fortuna (sprawdź: kod promocyjny Fortuna) będzie można obejrzeć w systemie PPV. Aby oglądać transmisję High League 5 na żywo, należy wejść na stronę highlive.tv, zarejestrować konto i wykupić jednorazowy abonament. Dostęp do wydarzenia oferowany jest w dwóch różnych pakietach:

  • Basic (34,99 zł) – dostęp do transmisji w jakości 720p, dostęp do zapisu wideo z gali przez 24 godziny
  • Premium (39,99 zł) – dostęp do transmisji w jakości 1080p, dostęp do zapisu wideo z gali przez 7 dni, dostęp do Hejt Room-u

Najłatwiej opłacić dostęp do transmisji High League 5 za pomocą Blika lub szybkiego przelewu. Warto również wspomnieć, że do odtwarzania materiałów wymagane jest stałe połączenie z internetem o przepustowości 10Mbps+. Transmisja High League 5 jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z High League 5 można uruchomić na przeglądarkach Safari oraz najnowszej wersji Chrome.

Sprawdź wyniki walk High League 5

Wynik walki: Alberto Simao vs Paweł "Tybori" Tyburski
Wynik walki: Natalia "Natsu" Karczmarczyk vs Agata "Fagata" Fąk
Wynik walki: Mateusz "Muran" Murański vs Paweł "Scarface" Bomba
Wynik walki: Damian Janikowski vs Mateusz "Don Diego" Kubiszyn
Wynik walki: Maja Staśko vs Masza Graczykowska
Wynik walki: Jakub "Holak" Krawczyk-Holak vs Maciej "Zony" Zoniuk
Wynik walki: Dawid "Diables" Porwisiak vs Paweł "Leh" Lehmann
Wynik walki: Vaso "Psychopath" Bakocevic vs Dawid "Crazy" Załęcki
Wynik walki: Przemysław "Sequento" Skulski vs Andrzej "Andrew" Gazda
Wynik walki: Wojciech "Rekordzista" Sobierajski vs Kamil "Hassi" Hassan