Opis walki Diables vs Leh

Diables vs. Leh runda I

 

Ładny prawy Leha. Przez pierwsze sekundy Diables wszystko przyjmuje na gardę. Cały czas punktuje Leh ciekawymi kombinacjami, ale to wciąż za mało na Diablesa, który na minutę przed końcem trafia Leha. Pojawiają się oznaki zmęczenia u obu zawodników. Końcówka wyglądała jak bitka "pod garażami", ale wszystkie ciosy praktycznie pchane. Z taką kondycją w drugiej rundzie ktoś może polec.

 

Diables vs. Leh runda II

 

Diables cały czas trzyma kurczowo gardę. To może mieć wpływ na dalszy przebieg. Leh trafia, ale natychmiast odpowiada Diables. Zaczyna się klinczowanie. To moment, w którym chcą odpocząć obaj zawodnicy. Sędzia co chwile odciąga zawodników od klinczu. Przy takim zmęczeniu ciosu nie mają już takiej mocy. Na 20 sekund przed końcem trafia Leh i liczony jest Diables. Leh wie, że Diables jest zmęczony i nadal napiera. Po chwili wybrzmiewa jednak gong i będziemy świadkami trzeciej odsłony.

 

Diables vs. Leh runda III

 

Pojedynek stracił na tempie. Leh cały czas obserwuje rywala i szuka pozycji, aby zadać cios. Diables nie trzyma gardy, ale nadal trzyma się na nogach. Ciosy Leha wyraźnie mocniejsze i dokładniejsze. Publiczność jest pod wrażeniem, że Diables ustał te wszystkie ciosy. Koniec walki. Czekamy na decyzję.

 

Leh pokonuje Diablesa przez jednogłośną decyzję sędziów.

Diables vs Leh High League 5

Diables vs Leh, czyli jedna z walk streamerów na gali High League 5. Raczej nie mieliśmy co liczyć na spektakularne akcje i umiejętności. Panowie większość swojego życia przesiedzieli przed monitorem. Kondycyjnie również mogło być słabo, jednak była to walka w formule bokserskiej w małych rękawicach. Co do samego pojedynku ciężko też o konflikt lub mocniejsze "dymy". Widzowie oglądający panel z Diablesem i Lehem raczej nie byli zachwyceni.

Kto wygrał walkę Diables vs Leh?

O tym, kto wygrał walkę Diables vs Leh na High League 5, przekonaliśmy się w sobotę 10 grudnia. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala High League 5. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Diables vs Leh, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Diables vs Leh

Wynik walki Diables vs Leh stał pod znakiem zapytania. Obaj zawodnicy debiutowali i nie wiadomo, czego się można spodziewać. Na media treningu lepiej pokazał się jednak Leh, ale nadal nie był to wyznacznik umiejętności. Często zawodnicy wolą nie pokazywać wszystkiego, a swoją taktykę na rywala zostawić na główne wydarzenie. Bukmacherzy ocenili, że Leh ma dużo większe szanse. Streamer, który kilka lat temu zajął drugie miejsce w turnieju H1Z1 i zgarnął 45 tys. dolarów podobno trenuje dłużej od Diablesa i zdecydowanie lepiej wygląda pod względem budowy ciała. Nie pozostawało nam nic innego jak czekać na wynik walki Diables vs Leh, który poznaliśmy już w sobotę 10 grudnia.

high league fortuna