Opis walki Natsu vs Fagata

Natsu vs. Fagata runda I

Fagata błyskawicznie wlatuje w Natsu. Widać, że chce na początku zaznaczyć swoją pozycję. Robi nam się niezła wymiana. Taktyka doskocz, uderz i odskocz. Natalia cały czas czeka aż Fagata podejdzie i dopiero wtedy stara się wyprowadzać cios. Po 2 minutach i 40 sekundach zobaczyliśmy pierwsze kopnięcie ze strony Fagaty. Końcówka należała jednak do Natsu, która wyprowadziła kilka celnych uderzeń w głowę Fagaty.

 

Natsu vs. Fagata runda II

Natsu od początku stosuje taktykę wyczekiwania na podejście Fagaty. Fąk presuje, a Natsu czeka na kontratak. Gdy on już następuje to Natsu od razu wyprowadza kilka ciosów naraz. Pod koniec rundy Natsu przypadkowo wsadziła palec w oko Fagaty. Sędzia przerwał walkę i dał czas młodszej influencerce.

 

Natsu vs. Fagata runda III

Obie zawodniczki wiedza jak ważna jest ta trzecia runda. Jeśli jedna z nich zaznaczy przewagę, to najprawdopodobniej wygra. Na minutę przed końcem Natsu próbuje obalić Fagatę, ale nieskutecznie. Na dziesięć sekund przed końcem Karczmarczyk obala Natsu i wykonuje serię ciosów! Czekamy na werdykt sędziowski.

 

Agata "Fagata" Fąk pokonała Natalię "Natsu" Karczmarczyk przez jednogłośną decyzję sędziów.

 

Natsu vs Fagata High League 5

Natsu vs Fagata, czyli co-main event na gali High League 5. To było jedno z dwóch starć kobiet na sobotniej karcie walk. Karczmarczyk i Fąk posiadały taki sam bilans walk. Wynosił on jedną wygraną i jedną porażkę. Obie zawodniczki chciały zrobić wszystko, aby po gali High League ich rekord był dodatni. Pomiędzy Natsu a Fagatą nie było złej krwi. Na konferencjach sprawiały bardziej wrażenie koleżanek niż rywalek. Jednak w sobotni wieczór to nastawienie się zmieniło i byliśmy świadkami zaciętego starcia.

Kto wygrał walkę Natsu vs Fagata?

O tym, kto wygrał walkę Natsu vs Fagata na High League 5, przekonaliśmy się w sobotę 10 grudnia. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala High League 5. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Natsu vs Fagata, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Natsu vs Fagata

Wynik walki Natsu vs Fagata stał pod znakiem zapytania. Zdecydowanym faworytem według bukmacherów była Natsu. Takie przewidywania mogły nieco dziwić. Fagata w ostatniej walce pokazała, że poczyniła dość duży progres. Natalia Karczmarczyk natomiast w poprzednim pojedynku dała się totalnie zdominować Lexy. O rezultacie tego starcia mogła zdecydować dyspozycja dnia czy aktualna forma, wydaje się bowiem, że obie zawodniczki prezentują dość podobny poziom umiejętności. O wyniku tej walki dowiedzieliśmy się w sobotni wieczór 10 grudnia.

high league fortuna