Opis walki Vaso Bakocevic vs Dawid Załęcki

Vaso vs. Załęcki I runda

 

Załęcki zaczyna mocnym low-kickiem. Ależ kombinacja Dawida Załęckiego! Co tu się stało! Lewy, prawy i Vaso na deskach. Sędzia go liczy, ale ten nie był w stanie wstać. Najprawdopodobniej Czarnogórzec doznał kontuzji nogi. Kiedyś miał z nią spore problemy.

 

Dawid "Crazy" Załęcki pokonuje Vaso "Psycho" Bakocevicia przez TKO, runda I

Vaso Bakocevic vs Dawid Załęcki High League 5

Vaso Bakocevic vs Dawid Załęcki, czyli jedna z walk na gali High League 5. Był to z pewnością jeden z bardziej sportowych pojedynków w całej karcie walk. Vaso to czarnogórski zawodnik MMA i pięściarz walczący na gołe pięści. Walczył m.in. dla Bellator MMA, KSW czy FEN. W zawodowym MMA stoczył do tej pory 66 walk, wygrywając 42 z nich. Załęcki trenuje sztuki walki od lat. Swoje umiejętności mógł zaprezentować w debiucie na High League 3. Jego rywalem był Alan Kwieciński, którego zdemolował już w pierwszej rundzie. Tym razem czekało go trudne wyzwanie. Załęcki jest o 12 lat starszy, ale jego atutem są warunki fizyczne. Starcie zostało zakontraktowane w formule K-1, więc wzrost, a "Crazy" jest o 14 centymetrów wyższy od swojego rywala, mogło mieć znaczenie.

Kto wygrał walkę Vaso Bakocevic vs Dawid Załęcki?

O tym, kto wygrał walkę Vaso Bakocevic vs Dawid Załęcki na High League 5, przekonaliśmy się w sobotę 10 grudnia. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala High League 5. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Vaso Bakocevic vs Dawid Załęcki, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Vaso Bakocevic vs Dawid Załęcki

Wynik walki Vaso Bakocevic vs Dawid Załęcki stał pod znakiem zapytania. Nie było tutaj zdecydowanego faworyta. Co więcej, bukmacher Fortuna wystawił niemal identyczne kursy. Dla Vaso był to drugi występ we freak fightach. W swoim ostatnim występie pokonał na punkty Mateusza Murańskiego, który również walczył na tej gali. Czarnogórzec ma ogromne doświadczenie, ale formuła K-1 z pewnością odbierała mu szereg atutów. Załęcki słynie z mocnego ciosu, o czym przekonał się na High League 3 Alan Kwieciński, który 3-krotnie leżał na deskach. O wyniku tej walki dowiedzieliśmy się w sobotni wieczór 10 grudnia.

 

high league fortuna