Opis walki Sequento vs Andrew Gazda

Sequento vs. Gazda I runda

 

Sequento szybko rusza w Gazdę, ale przestrzelił z ciosami. Mamy klincz pod siatką. Sequento obala rywala i próbuje skończyć pojedynek gilotyną, ale nieskutecznie. Nagle mamy zwrot akcji i to Gazda jest na górze. Na kilka sekund przed końcem pierwszej rundy Andrew Gazda dosiada rywala i obija go ciosami. Zabrakło mu jednak czasu, bo zabrzmiał gong.

 

Sequento vs. Gazda II runda

 

Znowu podobnie jak w pierwszej rundzie Sequento rusza w Gazdę. Kilka sekund i mamy parter i lepszą pozycję Gazdy. Po minucie walka przechodzi do stójki. Sequento trafia Gazdę. Widać, że trener personalny to odczuł. Na minutę i trzydzieści sekund przed końcem walka znowu przechodzi do parteru. Gazda na górze próbuje ciosów, ale są one bardzo słabe. Sędzia daje reprymendę, aby Gazda zaczął pracować. Walka wraca do stójki. Sequento natychmiast to wykorzystuje i trafia Gazdę sierpowym.

 

Sequento vs. Gazda III runda

 

Sequento rusza na rywala i przewraca go na ziemię. Narożnik podpowiada, aby wstał i zaczął ponownie obijać rywala w stójce, bo tam czuje się lepiej. Gazda walczył na oparach i liczył jedynie na przetrwanie do końca rundy, którą całą przeleżał. O wszystkim zadecydują sędziowie.

 

Andrzej "Andrew" Gazda pokonuje Przemysława "Sequento" Skulskiego przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Sequento vs Andrew Gazda High League 5

Sequento vs Andrew Gazda, czyli jedna z walk na gali High League 5. Była to walka debiutantów, więc nie wiadomo, czego można się było spodziewać po obu zawodnikach. Sequento to tik-toker, który prowadzi także firmę wykończeniową w Hamburgu. Po sylwetce widać, że wcześniej miał do czynienia z siłownią, ale jak sam twierdzi, nie jest w 100% naturalem. Andrew Gazda natomiast na co dzień zajmuje się prowadzeniem ludzi online. Oferuje plany treningowe, a także posiada swój sklep, w którym można nabywać koszulki z jego logiem.

Kto wygrał walkę Sequento vs Andrew Gazda?

O tym, kto wygrał walkę Sequento vs Andrew Gazda na High League 5, przekonaliśmy się w sobotę 10 grudnia. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala High League 5. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Sequento vs Andrew Gazda, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Sequento vs Andrew Gazda

Wynik walki Sequento vs Andrew Gazda stał pod znakiem zapytania. Faworytem według bukmacherów był Przemysław "Sequento" Skulski. Takie przewidywania mogły trochę dziwić. Obaj debiutowali, jednak ciut lepsze warunki fizyczne miał Gazda, który od lat trenuje na siłowni. Ze względu na przewagę wzrostu, zasięgu i najprawdopodobniej wydolności "Andrew" powinien był wygrać ten pojedynek. O wyniku tej walki dowiedzieliśmy się w sobotni wieczór 10 grudnia.

high league fortuna