Opis walki Alberto vs Tyburski

Alberto vs. Tybori runda I

 

Walka rozpoczęła się od low-kicków ze strony Pawła Tyburskiego. Alberto cały czas starał się utrzymywać dystans i co jakiś czas próbować swoich szans silnymi kopnięciami. Jedno wylądowało nawet pod łokciem Tyburskiego. Pod koniec rundy Alberto dwa razy dostał poniżej pasa i sędzia za każdym razem musiał przerwać pojedynek, dając ostrzeżenie Tyburskiemu.

 

Alberto vs. Tybori runda II

 

Alberto stara się trzymac dystans, ale w końcu Tybori trafia rapera w szczękę. Odczuł to Alberto. Po chwili lewy sierpowy Tyburskiego posyła Alberto na deski. Tam Tybori dokończył dzieła silnymi ciosami z góry.

 

Paweł "Tybori" Tyburski pokonał Alberto Simao przez TKO, runda II

Alberto vs Tyburski High League 5

Alberto vs Tyburski, czyli walka wieczoru na High League 5. To starcie z pewnością wzbudzało ogromne emocje wśród kibiców. Obaj zawodnicy byli skonfliktowani od dłuższego czasu. Już przed pierwszą walką Alberto na High League 3 obaj wyzywali się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Było zatem wiadome, że dojdzie do ich pojedynku. Dla Tyburskiego był to debiut w organizacji High League. Wcześniej toczył walki dla FAME MMA oraz Prime Show MMA. Jego bilans przed tym starciem to dwie wygrane i porażka. Alberto Simao na koncie miał tylko jedno starcie, w którym pokonał Marcina Dubiela.

Kto wygrał walkę Alberto vs Tyburski?

O tym, kto wygrał walkę Alberto vs Tyburski na High League 5, przekonaliśmy się w sobotę 10 grudnia. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala High League 5. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Alberto vs Tyburski, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Alberto vs Tyburski

Wynik walki Alberto vs Tyburski stał pod znakiem zapytania. Zdecydowanym faworytem według bukmacherów był Paweł Tyburski. Takie przewidywania nie mogły dziwić. Tybori miał na koncie więcej walk, przez co był bardziej doświadczony. W ostatnim czasie prezentował w każdym starciu bardzo wysoki poziom. Alberto natomiast stoczył jeden pojedynek, w którym jego rywalem był Marcin Dubiel. Popularny raper wygrał to starcie, jednak ku zaskoczeniu kibiców nie potrafił uporać się z byłym członkiem Teamu X przed czasem. O wyniku tej walki dowiedzieliśmy się w sobotni wieczór 10 grudnia.

 

high league fortuna