Opis walki Muran vs Scarface

Mateusz Murański vs. Paweł Bomba runda I

 

Mocne kopnięcia z obu stron. Po jednym z piszczeli Bomby leci krew. Murański trafia lewym, ale dostaje w krocze i sędzia przerywa pojedynek. Bomba od razu kopie rozbitą nogą. Chyba nie czuje bólu. Murański wlatuje w Bombę i próbuje go dusić. Sędzia przerywa i upomina Murańskiego, że nie jest to walka w MMA, tylko w K-1. Po reprymendzie Murański znowu nieprzepisowo obala Bombę. Co tu się dzieje. Jakbyśmy widzieli pojedynek Najmana z Don Kasjo. Murańskiemu zostaje odjęty punkty.

 

Mateusz Murański vs. Paweł Bomba runda II

 

Silne kopnięcie Bomby spowodowało grymas bólu u Murańskiego. Kuleje Muran. Widać, że ma jakąś kontuzję po silnym kopniakach rywala. W połowie drugiej odsłony Bomba ponowił kombinację i posłał Murana na deski. Sędzia liczy Murana. Minutę przed końcem kolejne niskie kopnięcie Bomby i znów Murański na deskach.

 

Mateusz Murański vs. Paweł Bomba runda III

 

Na początku trzeciej odsłony zawodnicy przytulili się tak, jakby chcieli zakopać konflikt. Chwile później Murański w szaleńczym ataku ruszył na Bombę i ponownie zapomniał, że to K-1. Kolejny ujemny punkt dla Murańskiego. Po chwili znowu to samo i sędzia zdecydował się zakończyć pojedynek.

 

Paweł "Scarface" Bomba wygrywa przez zdyskwalifikowanie Mateusza Murańskiego

Muran vs Scarface High League 5

Muran vs Scarface, czyli walka wieczoru na gali High League 5. Ten pojedynek z pewnością wzbudzał zdecydowanie najwięcej emocji wśród kibiców. Wszystko przez to, że zawodnicy dostarczyli zdecydowanie największych "dymów" na konferencjach. Wyzwiskom i oszczerstwom nie było końca. Murański kilkukrotnie dał się sprowokować przeciwnikowi. Ostatnie słowo należało jednak do Bomby, który spoliczkował Murana na face to face. Scarface nie poznał jeszcze smaku zwycięstwa. Przegrał oba swoje dotychczasowe pojedynki już w pierwszych rundach. Bilans Murańskiego natomiast wynosi 4-2 w MMA. Trzeba jednak pamiętać, że ta walka odbyła się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Kto wygrał walkę Muran vs Scarface?

O tym, kto wygrał walkę Muran vs Scarface na High League 5, przekonaliśmy się w sobotę 10 grudnia. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala High League 5. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Muran vs Scarface, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Muran vs Scarface

Wynik walki Muran vs Scarface stał pod znakiem zapytania. Zdecydowanym faworytem według bukmacherów był Mateusz Murański. Scarface miał na swoim koncie dwa starcia. Oba zakończyły się dla niego bardzo źle, ponieważ był tak ciężko nokautowany, że musiał pytać innych, jak zakończyła się jego walka. Wszystko w tym pojedynku zdawało się przemawiać za wygraną Murana. Jeśli Bomba postawiłby skuteczny opór, to dla wielu kibiców byłoby to wielką niespodzianką. O wyniku tej walki dowiedzieliśmy się w sobotni wieczór 10 grudnia.

high league fortuna