Opis walki Holak vs Zony

Holak vs. Zony runda I

Lepiej zaczyna Holak. Widać, że spędził sporo godzin na szlifowaniu stójki. Ależ mocno trafia Zony! Holak musi odskoczyć od rywala, aby nie nadziać się na kolejną serię. Mocne kopnięcia Zonego na udo Holaka. Holak mu odpowiada, ale wszystko w gardę. 30 sekund do końca i mamy klincz pod siatką. Holak fauluje Zonego kopnięciem w krocze. Sędzia przerywa pojedynek i informuje Zonego, że ten ma aż 5 minut na odpoczynek. Wracamy do tej samej pozycji. Dobre kolana od Zonego i słyszymy gong.

 

Holak vs. Zony runda II

Jedziemy dalej. Holak trafia prawym sierpem. Zony wchodzi w Holaka i obala. Szybka stabilizacja pozycji i mocne ciosy z góry. Sędzia upomina Holaka, aby zaczął się bronić. Potężne ciosy trafiają w szczękę Holaka i sędzia kończy pojedynek.

 

Zony pokonuje Holaka przez TKO, runda II

Holak vs Zony High League 5

Holak vs Zony, czyli jedna z dwóch walk streamerów na gali High League 5. Obaj zawodnicy weszli do klatki po raz drugi. To oznaczało, że pierwszy stres związany z tak dużym wydarzeniem już za nimi, chociaż umówmy się ten towarzyszy w każdej walce. Zony zdecydowanie był na "musiku". Jego nieudana walka z Norbertem "Dis" Gierczakiem odbiła się szerokim echem szczególnie w środowisku widzów Twitch.TV. Zony był dużym faworytem. W przeszłości miał do czynienia ze sportem, a konkretniej z pływaniem. Ostatecznie jeden z popularniejszych streamerów w Polsce przegrał na punkty. Holak po mocnej dramie z Xayoo Industries debiutował na ostatniej gali, mierząc się z Jakubem "Kubx" Świtałą. Na konferencjach Holak był bardzo pewny siebie, jednak "Kubx" okazał się niewygodnym rywalem. Do trzeciej rundy lekką przewagę miał Holak, który w drugiej odsłonie zdołał obalić Świtałę. W trzeciej odsłonie po około minucie "Holak" zapędził przeciwnika pod siatkę i tak zasypał go ciosami, że sędzia ostatecznie zlitował się nad "Kubx" i przerwał pojedynek.

Kto wygrał walkę Holak vs Zony?

O tym, kto wygrał walkę Holak vs Zony na High League 5, przekonaliśmy się w sobotę 10 grudnia. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala High League 5. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Holak vs Zony, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Holak vs Zony

Wynik walki Holak vs Zony stał pod znakiem zapytania. Zdecydowanym faworytem według bukmachera Fortuna, był Maciej "Zony" Zoniuk. Takie przewidywania nie mogły dziwić. Zony trenuje MMA dłużej od swojego rywala, a na początku roku dał całkiem niezłą walkę, w której zabrakło ostatecznie kondycji. Tym razem jednak utytułowany pływak był lepiej przygotowany pod tym względem. O wyniku walki Holak vs Zony dowiedzieliśmy się już w sobotni wieczór 10 grudnia.

high league fortuna