Opis walki Maja Staśko vs Masza Graczykowska

Maja Staśko vs Masza Graczykowska runda I

Staśko od razu ruszyła na przeciwniczkę, zadając grad ciosów. Graczykowska odwraca się tyłem do Staśko, a to karygodne zachowanie, jeśli chodzi o sporty walki. Sędzia liczy ją po raz pierwszy. Po chwili powtórka z rozrywki i mamy drugie liczenie. Graczykowska wstała, ale kilka sekund później Maja ponawia atak. Masza ponownie ląduje na macie i już nie ma siły wstać. Koniec starcia!

 

Maja Staśko pokonała Maszę Graczykowską przez TKO, runda I

Maja Staśko vs Masza Graczykowska High League 5

Maja Staśko vs Masza Graczykowska, czyli jedna z dwóch walk kobiet na gali High League 5. To starcie z pewnością wzbudzało ogromne emocje wśród kibiców. Pojedynek odbył się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Faworytką bez wątpienia była Maja Staśko. Aktywistka pokazała się z niezłej strony w swojej pierwszej walce. Masza Graczykowska natomiast zadebiutowała tym pojedynkiem. Próżno było szukać fragmentów z treningów Maszy, więc jej dyspozycja była wielką niewiadomą.

Kto wygrał walkę Maja Staśko vs Masza Graczykowska?

O tym, kto wygrał walkę Maja Staśko vs Masza Graczykowska na High League 5, przekonaliśmy się w sobotę 10 grudnia. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala High League 5. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Maja Staśko vs Masza Graczykowska, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Maja Staśko vs Masza Graczykowska

Wynik walki Maja Staśko vs Masza Graczykowska stał pod znakiem zapytania. Zdecydowanym faworytem według bukmacherów była Maja Staśko. W swojej pierwszej walce pokazała, że dysponuje dość wysokimi umiejętnościami jak na osobę, która dopiero zaczyna trenować. Graczykowska natomiast była skazywana na pożarcie. Z jej wypowiedzi można było wywnioskować, że nie stawia treningów na pierwszym miejscu w swoim życiu, a do organizacji dołączyła głównie ze względów finansowych. O wyniku tej walki dowiedzieliśmy się w sobotni wieczór 10 grudnia.

 

@shoty.yt1

#maszagraczykowska #majastaśko #highleague #highleague5 #dc #dlaciebie #polskiyoutube #shorts #fyp #famemma #fights #mma

♬ Glue Alt - Bicep

high league fortuna