High League 5 odbędzie się już 10 grudnia. Gospodarzem tego wydarzenia będzie Atlas Arena w Łodzi. Ile trzeba zapłacić za transmisję High League 5? Gdzie oglądać High League 5?

High League 5 pay-per-view

Wszystkie gale organizowane przez federację High League są transmitowane w systemie pay-per-view. Organizacja, aby zachęcić do kupna transmisja z całego wydarzenia, udostępnia za darmo dwie pierwsze walki. Z tej formy promocji korzystają także inne federacje. W przypadku High League 5 zobaczymy starcie Wojciecha „Rekordzisty” Sobierajskiego z Kamilem „Hassim” Hassanem oraz walkę Przemysława „Sequento” Skulskiego z Andrzejem „Andrew” Gazdą.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć High League 5 za darmo?

High League 5 transmisja – Cena i gdzie obejrzeć?

Całą galę High League 5, którą można obstawiać u bukmachera Fortuna (sprawdź: kod promocyjny Fortuna) będzie można obejrzeć w systemie PPV. Aby oglądać transmisję High League 5 na żywo, należy wejść na stronę highlive.tv, zarejestrować konto i wykupić dostęp do transmisji. Do wyboru są dwie opcje zakupu. Pierwszy to Pakiet Basic. Jego cena wynosi 34,99 zł. Otrzymamy w nim dostęp do gali w jakości 720p oraz możliwość odtworzenia transmisji przez 24 godziny po wydarzeniu. Jeśli zdecydujemy się na Pakiet Premium, to zapłacimy 39,99. Dzięki dodatkowym pięciu złotym dostaniemy transmisję w jakości 1080p, a także dostęp do transmisji przez 7 dni po wydarzeniu oraz transmisję z Hejt Room-u. Warto również wspomnieć, że do odtwarzania materiałów wymagane jest stałe połączenie z internetem o przepustowości 10Mbps+.

Transmisja High League 5 jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z High League 5 można uruchomić na przeglądarkach Safari oraz najnowszej wersji Chrome.

Sprawdź wyniki walk High League 5

Wynik walki: Alberto Simao vs Paweł "Tybori" Tyburski
Wynik walki: Natalia "Natsu" Karczmarczyk vs Agata "Fagata" Fąk
Wynik walki: Mateusz "Muran" Murański vs Paweł "Scarface" Bomba
Wynik walki: Damian Janikowski vs Mateusz "Don Diego" Kubiszyn
Wynik walki: Maja Staśko vs Masza Graczykowska
Wynik walki: Jakub "Holak" Krawczyk-Holak vs Maciej "Zony" Zoniuk
Wynik walki: Dawid "Diables" Porwisiak vs Paweł "Leh" Lehmann
Wynik walki: Vaso "Psychopath" Bakocevic vs Dawid "Crazy" Załęcki
Wynik walki: Przemysław "Sequento" Skulski vs Andrzej "Andrew" Gazda
Wynik walki: Wojciech "Rekordzista" Sobierajski vs Kamil "Hassi" Hassan