High League 5 odbędzie się już 10 grudnia. Gospodarzem tego wydarzenia będzie Atlas Arena w Łodzi. Ile trzeba zapłacić za transmisję High League 5? Gdzie oglądać High League 5?

High League 5 pay-per-view

Wszystkie gale organizowane przez federację High League są transmitowane w systemie pay-per-view. Organizacja, aby zachęcić do kupna transmisja z całego wydarzenia, udostępnia za darmo dwie pierwsze walki. Z tej formy promocji korzystają także inne federacje. W przypadku High League 5 zobaczymy starcie Wojciecha "Rekordzisty" Sobierajskiego z Kamilem "Hassim" Hassanem oraz walkę Przemysława "Sequento" Skulskiego z Andrzejem "Andrew" Gazdą.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć High League 5 za darmo?

High League 5 transmisja - Cena i gdzie obejrzeć?

Całą galę High League 5, którą można obstawiać u bukmachera Fortuna (sprawdź: kod promocyjny Fortuna) będzie można obejrzeć w systemie PPV. Aby oglądać transmisję High League 5 na żywo, należy wejść na stronę highlive.tv, zarejestrować konto i wykupić dostęp do transmisji. Do wyboru są dwie opcje zakupu. Pierwszy to Pakiet Basic. Jego cena wynosi 34,99 zł. Otrzymamy w nim dostęp do gali w jakości 720p oraz możliwość odtworzenia transmisji przez 24 godziny po wydarzeniu. Jeśli zdecydujemy się na Pakiet Premium, to zapłacimy 39,99. Dzięki dodatkowym pięciu złotym dostaniemy transmisję w jakości 1080p, a także dostęp do transmisji przez 7 dni po wydarzeniu oraz transmisję z Hejt Room-u. Warto również wspomnieć, że do odtwarzania materiałów wymagane jest stałe połączenie z internetem o przepustowości 10Mbps+.

Transmisja High League 5 jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z High League 5 można uruchomić na przeglądarkach Safari oraz najnowszej wersji Chrome.