KSW to polska organizacja, która tworzy gale sztuk walki MMA. Już od dłuższego czasu cieszą się one rosnącą popularnością w naszym kraju. Wiele firm, które działają w branży sportowej próbuje nawiązać współpracę z KSW. Jedną z nich jest Fortuna, która wspiera federację. Topowy i znany polski bukmacher jest dumnym partnerem gali. Czy w związku z tym gracze mogą cieszyć się jakimiś benefitami? Jak obstawiać KSW w Fortunie?

KSW Fortuna - Najlepsza oferta na galę

Fortuna to bukmacher, który w wielu aspektach jest liderem w branży na polskim rynku. Wielu graczy docenia go za nowoczesną aplikację, jeden z najlepszych BetBuilderów oraz wysokie kursy. Miłośnicy sztuk walki cieszą się szczególnie ze względu na wspomnianą współpracę pomiędzy Fortuną a KSW. Dzięki temu bukmacher stał się serwisem, w którym dostępna jest bezsprzecznie najlepsza oferta na kolejne gale.

Na ringu i w jego okolicach znaleźć można liczne banery i reklamy zaznaczające bliską współpracę. Dodatkowo niektórzy z zawodników również eksponują logo marki. Dla osób, które zawierają zakłady bukmacherskie tego typu umowy sponsorskie są niezwykle dobrą wiadomością. Dzięki temu każda z gal otrzymuje rozszerzoną ofertę bukmacherską. Obstawanie walk nie musi więc kończyć się tylko na wytypowaniu tego, kto wyjdzie z pojedynku jako zwycięzca.

Mimo że KSW jest poważaną na całym świecie federacją początkowo nie wpływało to na zwiększanie obszerności oferty u bukmacherów. Od KSW 53 wiele jednak się zmieniło. Dziś w Fortunie da się typować walki zaraz po ich ogłoszeniu. Im bliżej tej wielkiej imprezy, tym odkrywanych jest coraz więcej rynków. Na kilka dni przed rozpoczęciem na głównej stronie Fortuny pojawiają się promocje, które mogą zagwarantować jeszcze większe emocje podczas typowania.

Obstawianie KSW na Fortunie

Częstotliwość organizacji kolejnych gal jest niezwykle wysoka, więc właściwie przez cały czas w portfolio Fortuny znajduje się aktualna oferta. Aby ją znaleźć, należy w bocznym menu odnaleźć MMA wśród dyscyplin sportowych. U bukmachera Fortuna KSW znajduje się na samej górze ze względu na swoją popularność. Zazwyczaj kursy, które są dostępne dotyczą więcej niż jednej gali. Krótki odstęp czasowy pomiędzy kolejnymi imprezami sprawia, że jeszcze przed rozpoczęciem następnej gali znani są już rywale na kolejne edycje.

Jeszcze na długo przed wejściem zawodników na ring typować można nie tylko podstawowe rynki. Wybierać można np. spośród typów na to, kiedy zakończy się walka oraz czy dojdzie do nokautu. Ten drugi rynek cieszy się dużą popularnością. Typując nokauty trzeba mieć sporą wiedzę, ale biorąc pod uwagę ilość potyczek na każdej gali może to być ciekawym pomysłem na kupon AKO.

KSW Fortuna to także zakłady na żywo. Podczas trwania walk oferta jest niemniej bogata niż jeszcze przed oddaniem pierwszego ciosu. Aby móc skutecznie obstawiać wydarzenia podczas trwania walk warto jednocześnie śledzić transmisję, która może pomóc w ocenieniu sytuacji na ringu. Dodatkowo w KSW typy na żywo to doskonały sposób na zwiększenie emocji podczas każdej gali. Fortuna o tym dobrze wie, więc przekazuje w ręce graczy ofertę, która dostępna jest tylko na jej stronie i w aplikacji.

Jak obstawiać KSW w Fortunie

Aby móc skutecznie obstawiać KSW warto zapoznać się ze specyfiką tej odmiany sztuk walki. Wygrana może odbyć się poprzez nokaut, poddanie przeciwnika lub przez przewagę punktową. Pierwszym sposobem na typowanie jest oczywiście wskazanie zwycięzcy. Może wydawać się to najprostszym rozwiązaniem, ponieważ jest to zakład dwudrogowy, więc jest 50% szans na wygraną. Żeby jednak wykorzystanie tego rynku okazało się dobrym pomysłem, trzeba pamiętać o uprzednim przeanalizowaniu formy zawodników na podstawie poprzednich walk.

Popularnością cieszą się też rynki dotyczące nokautu. Duża ilość walczących dąży do tego, by walka nie trwała zbyt długo. Wpływ na to ma różnica w stylu rozgrywania pojedynku przez rywali. W sytuacji, gdy naprzeciwko siebie staje dwójka sportowców, z których jeden ewidentnie nie słynie z równej dyspozycji przez kilka rund sposób walki może być tylko jeden. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad dodaniem do kuponu zdarzenia dotyczącego momentu zakończenia walki. Można wskazać, czy zawodnicy zejdą z ringu już np. w 1, czy 2 rundzie.

Typy na walki

Przygotowując się do typowania gali nieodzowne jest zasięgnięcie po wszystkie informacje, które są dostępne w sieci i nie tylko. Zdarza się, że wypowiedzi zawodników mogą rzucić światło na to, w jakiej dyspozycji pozostają oni na krótko przed następną galą. Trzeba pamiętać, że głównym celem podczas odpowiedzi na pytania dziennikarzy jest zapewnienie, że forma zwyżkuje. Pomimo tego czasem da się wychwycić pewne niuanse jak np. delikatne napomknięcie o lekkim urazie podczas ostatniej sesji treningowej.

Obstawianie KSW nie tylko dla doświadczonych typerów

Podchodząc pierwszy raz do typowania KSW warto wzbogacić swoją wiedzę o poprzednie gale. Dzięki temu można zapoznać się z samą specyfiką tego sportu. Dodatkowo wielu z walczących ma już doświadczenie w tej federacji. Najlepiej jest więc wybierać do researchu te imprezy, które odbyły się stosunkowo niedawno i jednocześnie pojawiło się na nich kilku sportowców, którzy również zawalczą na następnej gali. W ten sposób da się w łatwy i przyjemny sposób zdobyć niezbędne informacje, które pozwolą zwiększyć skuteczność podczas typowania.

Kursy na KSW w Fortunie

Dla wszystkich tych, którzy przygotowują się do typowania KSW, Fortuna przygotowała konkurencyjne kursy. Ze względu na współpracę pomiędzy oboma podmiotami można liczyć na ofertę, którą trudno będzie odwzorować innym bukmacherom. Jest to najbardziej kompletna oferta zakładów przedmeczowych oraz live na rynku. Sama Fortuna chwali się, że każda walka to około 20 różnego rodzaju zakładów gotowych do dodania do swoich kuponów.

Oferta bukmacherska

Sięgając do oferty różnych firm i porównując kursy z Fortuną to właśnie ten jeden z najbardziej znanych polskich bukmacherów oferuje najwyższą propozycję. Jest to szczególnie dobra wiadomość dla tych, którzy krótko przed galą chcą stworzyć kupon AKO za pomocą wszystkich starć, które będą mieć miejsce. Jest to nie tylko sposób na ewentualny zarobek, ale też skuteczna metoda na zwiększenie emocji podczas oglądania starć z przyjaciółmi.

Istotną informacją jest prędkość dodawania kolejnych walk do oferty. Fortuna jako partner federacji ma dostęp do informacji jako pierwsza. Dzięki temu zauważając korzystne kursy, zyskujemy możliwość na utworzenie zakładu nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. To świetne rozwiązanie dla osób, które mogą poszczycić się fachową wiedzą. Obstawienie np. zwycięzcy pojedynku tak wcześnie może pozwolić cieszyć się większym kursem. Jest to jednak trudne i wymaga naprawdę dużej ilości informacji, które zazwyczaj nie są łatwe do zdobycia.

Fortuna KSW - Promocje od bukmachera

Dla KSW Fortuna jest głównym bukmacherem, więc na jej stronie nie może zabraknąć promocji. Najczęściej pojawiają się one nieco bliżej daty rozpoczęcia wydarzenia. Nawet jeżeli więc specjalna promocja jest nie została dodana na stronę i do aplikacji nie ma się czym martwić. Jest niemal pewne, że będzie ona dostępna i sama Fortuna będzie chciała przekazać tę informację jak największej ilości swoich użytkowników i nie tylko.

Przy poprzednich galach Fortuna oferowała różnego rodzaju promocje. Jedną z nich jest Dokładka. Jest to możliwość otrzymania dodatkowych środków w zamian za depozyt oraz zagrany kupon. Najczęściej wartość wpłaty oraz wymaganej stawki to 30 lub 50 zł. Również tyle zazwyczaj stanowi bonus. W przypadku KSW Fortuna czasem jest szczególnie hojna i obdarowuje typerów tzw. Podwójną Dokładką. Dzięki temu otrzymane środki są podwajane. Należy koniecznie pamiętać, że aby móc otrzymać bonifikatę zagrany kupon musi być wygrany. Jak będzie następnym razem? Czy Fortuna znowu nagrodzi obstawiających KSW?

Na uwagę zasługuje korzystna oferta powitalna dla nowych klientów. W jej skład wchodzą aż 3 Zakłady bez ryzyka. Suma bonusu, który da się uzyskać to maksymalnie 600 zł. A dla wszystkich tych, którzy do tej pory jeszcze nie zdążyli przetestować bukmachera Fortuna KSW może być do tego najlepszą okazją. Szczególnie że za pełną weryfikację konta na koncie gracza ląduje bonus bez depozytu 20 zł w punktach FKP. Bonus ten może pomóc w przekonaniu się, że właśnie ten bukmacher oferuje zdecydowanie najlepsze warunki dotyczące walk w ramach popularnej federacji. Dodatkowo pomóc w tym może kod promocyjny Fortuna.

O czym pamiętać obstawiając KSW?

Decydując się na obstawianie KSW należy pamiętać, że jest to obecnie federacja zrzeszająca topowych zawodników. W związku z tym pochodząc podobnie poważnie do typowania jak bokserzy do walki można spróbować ograć bukmachera. Aby to było możliwe kluczowe będzie rozeznanie się w tym, co prezentują dani sportowcy. Istotna jest oczywiście forma, ale też styl walki. Może się bowiem okazać, że outsider wygra z faworytem „tylko” dlatego, że ma pewne przewagi w stylu walki, który wyraźnie nie odpowiada potentatowi.

Obstawianie wszystkich dyscyplin sportowych stało się o wiele prostsze dzięki rozpowszechnieniu Internetu. Pierwszym powodem jest możliwość przyjmowania zakładów online. Drugim zaś dostęp do wiedzy, która wcześniej nie była nigdzie publikowana. Zatem przed rozpoczęciem gali warto odwiedzić media społecznościowe fighterów. To na nich publikowane są filmy z treningów, które mogą zdradzić informacje o formie. Taki szczegółowy research nie musi zając dużo czasu, a może okazać się zbawienny w ocenie sytuacji.

Czymś, co trudno negować jest doświadczenie danego zawodnika oraz jego zmęczenie. W przypadku bardziej wiekowych bokserów, kluczowe może być to, ile walk było toczonych w ostatnim czasie. Dodatkowo tacy sportowcy mogą stopniować zaangażowanie zależnie od rangi potyczki. Jak widać, przed dodaniem typu do swojego kuponu należy rozważyć wiele niuansów. Trzeba jednak pamiętać, że może to wydatnie pomóc w skuteczności obstawiania KSW w Fortunie.


Gdzie znajduje się najlepsza oferta na KSW?
Najlepsza oferta na KSW znajduje się u bukmachera Fortuna, który jest partnerem federacji.
Czy w Fortunie dostępne są promocje specjalnie przygotowane na KSW?
Tak, należy ich wyszukiwać na krótko przed galą na głównej stronie serwisu.
Czy w Fortunie można obstawiać KSW na żywo?
Oferta na żywo jest nie mniej bogata niż zakłady przed rozpoczęciem walk.