Jak wiadomo, już 8 czerwca odbędzie się kolejna gala organizacji Lexy Chaplin i Sławmoira Peszko, a karta walk Clout MMA 5 wciąż się zapełnia. Teraz do ogłoszonych zawodników dołączył Amadeusz Ferrari, który zmierzy się z nie byle jakim zawodnikiem!

Amadeusz Ferrari vs Denis Załęcki w walce na Clout MMA 5

Już od pewnego czasu mogliśmy zauważyć, że Amadeusz Ferrari ostro wypowiadał się o Denisie Załęckim. Oczywiście Bad Boy nie był mu dłużny, a to kierowało podejrzenia, że mężczyźni w końcu rozwiążą konflikt w oktagonie. Te przypuszczenia okazały się jak najbardziej trafne. W piątek 26 kwietnia 2024 Clout MMA ogłosiło, że Amadeusz i Denis staną do starcia już na najbliższym czerwcowym wydarzeniu.

Walka ma odbyć się w formule MMA. Starcie będzie opiewało na trzy rundy trwające po 3 minuty. Być może jednak federacja nas zaskoczy i zmieni nieco zasady, by Załęcki miał wyłączoną rękę lub nogę. Takie przypuszczenia mają związek z wypowiedzią Denisa o możliwej walce z Amadeuszem.

Jak można się domyślać, starcie mężczyzn przyniesie wiele emocji widzom, zwłaszcza podczas konferencji. Obaj zawodnicy znani są z ciekawych wystąpień podczas takich wydarzeń, więc możemy tylko ich wyczekiwać!