Temat Krzysztofa Włodarczyka we freak fightach powrócił! Zeszłego roku były mistrz świata miał wystąpić po raz pierwszy na Fame MMA, jednak do pojedynku nie doszło. Mateusz Borek podzielił się z nami zaskakującą informacją - Diablo zadebiutuje w świecie freaków. To może być kwestia chwili, zanim zobaczymy go w akcji!

Borek o walce Krzysztofa Włodarczyka

Podczas transmisji na Kanale Sportowym, Mateusz Borek rozmawiał na żywo z Maciejem Turskim. W trakcie rozmowy założyciel projektu ujawnił, że Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wystąpi we freak fightach. Mateusz został zapytany przez Turskiego, w której organizacji wystąpi zawodnik, jednak ten nie podał konkretnej odpowiedzi.

“W tej chwili myślę, że jest taka nić porozumienia między właścicielami np. Fame MMA i Clout MMA, żeby po prostu kontrolować też ten rynek płacowy dla zawodników. "Salary cap" we freakach, żeby zawodnicy mogli być wypożyczani z jednej do drugiej organizacj”

Były mistrz świata we freak fightach

Krzysztof Włodarczyk w 70 zawodowych walkach dokonał aż 65 zwycięstw. Jest byłym mistrzem świata federacji WBC i IBF. W zeszłym roku miało dojść do walki z Arkadiuszem Tańculą w organizacji Fame MMA 19, jednak pojedynek się nie odbył. Wystąpiły nieporozumienia, FAME ogłosiło walkę bez sfinalizowania kontraktu z Krzysztofem. W kwietniu tego roku Diablo nie stronił się od krytyki tego typu “imprez”, wprost mówił, że to głupota.

Jednak teraz Krzysztof powraca do świata freaków. Czy tym razem walka się odbędzie? Czekamy na dalsze informacje w tej sprawie.