Robert Karaś od niedawna znów jest na językach, po kolejnym wykryciu w jego organizmie dopingu. Nic dziwnego, że jego wywiady dotyczące dalszej kariery we freak fightach przyciągają wiele uwagi. W jednym z nich mężczyzna przyznał, z kim chętnie by zawalczył.

Karaś w walce z Lizakiem? - "Bardzo chciałbym się z nim zmierzyć"

Na kanale Antyfakty pojawił się w wywiad z Robertem Karasiem, który postanowił wypowiedzieć się na temat swojej dalszej kariery we freakach. Jak wiadomo, zawodnik dotychczas występował w federacji FAME, której karta walk FAME MMA 21 jeszcze nie jest zapełniona. Karaś przyznał, że początkowo chciał zawalczyć z Marcinem Lewandowskim, jednak to nie wyszło, więc chętnie zmierzyłby się z kimś innym.

W pewnym momencie przeprowadzający wywiad spytał, z kim chciałby zawalczyć. Odpowiedź był następująca:

Chciałbym z Lizakiem. (...) Wiem, że Piotr by chciał i ja bym chciał, i to jest moja waga, więc wiem, że on jest półzawodowym zawodnikiem, półprofesjonalnym, czy nawet zawodowym, więc bardzo chciałbym się z nim zmierzyć, bo to jest moja waga. Pomimo tego, że ma lepsze doświadczenie, to wiem, że te ciosy nie będą tak ważyły, jak gościa, który waży 80 kilogramów.

Po tym stwierdzeniu redaktor zadał pytanie Karasiowi dotyczące tego, czy walka z Piotrem "Lizakiem" Lizakowskim jest dla niego ciekawa. Mężczyzna nie pozostawił złudzeń.

Tak. (...) Ja wiem, że mógłbym tam dać bardzo mocną dla niego, znaczy w ogóle mocną, fajną, widowiskową walkę, bo bym nie bał się tak tych ciosów. A jak jest ktoś dużo cięższy, to ja na przykład z Kubą czułem, że mogę być znokautowany. Akurat mnie tak trafił tym pierwszym ciosem, gdzie był najsilniejszy, najbardziej groźny i mi to tak utkwiło, że już nie umiałem robić swojego.

Czy walka, w której Robert Karaś zmierzyłby się Lizakiem, byłaby ciekawa? W tej sytuacji zdania są podzielone, choć wiele osób nie kryje ciekawości przed takim starciem. Tutaj pojawia się również pytanie, w której federacji to starcie miałoby miejsce.