Choć Paweł Tyburski to jedna z bardziej popularnych zawodników freak fightów, to mało kto spodziewał się, że wejdzie on w konflikt z zawodniczką organizacji KSW. Okazuje się, że Wiktoria Czyżewska ma na pieńku z mężczyzną i nie szczędzi zaczepek w jego kierunku.

Paweł Tyburski w konflikcie z Wiktorią Czyżewską

Już od pewnego czasu w sieci możemy zaobserwować narastające napięcie między freak fighterem Pawłem Tyburskim a zawodniczką KSW Wiktorią Czyżewską. Kobieta skomentowała jego najnowszy utwór, wyśmiewając jego zdolności wokalne, ale również wytykając poziom słuchalności kawałka. Tyburski w końcu nie wytrzymał i postanowił wypowiedzieć się na temat kobiety.

Dziewczyna, która walczy w KSW, która jest sportowcem z krwi i kości próbuje mi ubliżać i śmiać się z mojej twórczości, zamiast zrobić coś konstruktywnego ze swoim życiem i coś, co sprawia jej radość.

Kobieta postanowiła odnieść się do jego wypowiedzi. Już na samym początku stwierdziła, że nie sądziła, że Tybori jest tak wrażliwy, będąc tyle czasu w show-biznesie. Powiedziała również, że dla niej był to tylko żart. Następnie dodała, że:

Oceniłam po prostu Twój wokal, bo mam do tego prawo. Ja na przykład nie mam głosu, więc nie śpiewam. Ty z kolei nie umiesz śpiewać, a to robisz i to jest Twoja sprawa, a ja tylko to oceniłam. Po drugie, ja Ciebie nie obraziłam i nie wyzwałam.

Jak widać, Czyżewska po raz kolejny nie szczędziła mu pstryczków w nos. Co ciekawe, na odpowiedź Pawła w tej sprawie nie musieliśmy długo czekać.

Kochana Wiktorio, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nie mów, że jestem chamem i gburem, bo ani razu Ci nie ubliżyłem kobitko. W żaden sposób! Co ciekawe, znam wiele osób, które gorzej śpiewają, a Ty ich jakoś nie zaczepiłaś.

Konflikt między tą dwójką ciągle się rozwija, więc zapewne niebawem znów będziemy donosić o ich kolejnych potyczkach słownych. Jak wiadomo, walka Tyburskiego z Wampirem została zaplanowana w karcie walk FAME MMA 21, a zawodniczka KSW oczywiście podkreśla, że jest po stronie Pasternaka.