Już w sobotę  22 kwietnia odbędzie się XTB KSW 81. Pierwszy raz w historii kibice będą mogli oglądać wydarzenie w Tomaszowie Mazowieckim. Dojdzie tam do wielu starć, w tym pojedynku o pas mistrzowski w kategorii średniej pomiędzy niepokonanym Adrianem Bartosińskim i Arturem Szczepaniakiem. O której godzinie jest KSW 81? O której pierwsza walka na KSW 81? Jak wygląda kolejność pojedynków KSW 81?

KSW 81 godzina rozpoczęcia

Gala KSW w Tomaszowie Mazowieckim rozpocznie się transmisją PPV KSW 81 ze studia. Event, którego największym wydarzeniem jest walka o pas wagi półśredniej pomiędzy Adrianem Bartosińskim a Arturem Szczepaniakiem, odbędzie się w sobotę 22 kwietnia. Początek zaplanowano na godzinę 19:00, natomiast ceremonia otwarcia powinna rozpocząć się około godziny 19:30.

KSW 81 o której pierwsza walka?

Po ceremonii rozpoczęcia gali KSW 81 przewidzianej na godzinę 19:30 czeka nas pierwsze starcie, które obstawimy u bukmachera LVBet (zobacz: kod promocyjny lvbet). Do oktagonu jako pierwsi wejdą Jonatan Kujawa i Josef Stummer. 

Kujawa w MMA

Reprezentant Polski w zawodowym MMA zadebiutował w styczniu tego roku. Podczas gali Cevemma pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów Rusiana Bereznevycha. We wrześniu wraz z Sebastianem Przybyszem i Marianem Ziółkowskim szlifował swoje umiejętności w jednym z najlepszych klubów na świecie, Kill Cliff FC. Do debiutu w KSW przygotowywał się w Berserker's Team Szczecin, gdzie miał okazję trenować m.in. z Michałem Materlą czy Tomaszem Romanowskim.

Stummer w MMA

Czech zadebiutował w profesjonalnym MMA w lipcu 2022 roku. Do dziś stoczył dwa pojedynki. W pierwszym pokonał znanego z KSW Bartosza Rewerę. Do drugiego doszło w lutym bieżącego roku. W trakcie gali na Węgrzech Josef poddał Gergely'ego Csibię. Przed debiutem w zawodowym MMA Stummer znakomicie radził sobie na szczeblu amatorskim. Wywalczył między innymi tytuł wicemistrza Czech i stoczył ponad 20 walk, z których większość wygrał. Jest również wielokrotnym medalistą zawodów grapplingowych i mistrzem swojego kraju w jiu-jitsu.

KSW 81 harmonogram

Federacja KSW na czwartą galę w tym roku przygotowała dziesięć atrakcyjnych walk. Oprócz starcia, które zainauguruje galę KSW 81, zobaczymy przede wszystkim walkę wieczoru. Zmierzą się w niej niepokonany Adrian Bartosiński oraz Artur Szczepaniak. Stawką tego pojedynku będzie zwakowany pas kategorii półśredniej. Karta walk KSW 81 to także dwie walki kobiet, co nie zdarza się zbyt często.

Kolejność walk KSW 81

  • Jonatan Kujawa (1-0) vs Josef Stummer (2-0)
  • Filip Stawowy (9-3) vs Marek Samociuk (4-3)
  • Sofiia Bagishvili (7-2) vs Maria Silva (8-1)
  • Kamil Gawryjołek (3-0) vs Olegs Jemeljanovs (11-3)
  • Marcin Krakowiak (11-4) vs henry Fadipe (13-9-1)
  • Karolina Owczarz (5-2) vs Adrianna Kreft (4-0)
  • Werlleson Martins (17-5) vs Patryk Surdyn (7-2)
  • Igor Michaliszyn (9-2) vs Krystian Bielski (9-4)
  • Tomasz Sarara (1-1) vs Errol Zimmerman (0-1)
  • Adrian Bartosiński (13-0) vs Artur Szczepaniak (9-1)

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!