Gawryjołek vs Jemeljanovs - przebieg walki

Runda I

 

Agresywnie zaczyna Jemeljanovs, jednak błyskawicznie odpowiada obaleniem Gawryjołek. Mamy pół gardę, Polak z góry. Obija rywala z góry Gawryjołek, jednak nie potrafi jak na razie uwolnić się z pół gardy. Cały czas kontynuuje swoją pracę Polak, obija rywala z góry, skutecznie punktuje. Wyklucza ręke rywala Polak i obija teraz raz po raz głowę Jemeljanovsa. Koniec! Sędzia przerywa tę walkę.

 

Kamil Gawryjołek pokonał Olegsa Jemeljanovsa przez TKO, runda I

Kto wygrał walkę Gawryjołek vs Jemeljanovs na KSW 81

O tym, kto wygrał walkę Gawryjołek vs Jemeljanovs na KSW 81, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 22 kwietnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 81.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Gawryjołek vs Jemeljanovs, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie LVBet (odbierz kod promocyjny lvbet). Zdaniem bukmacherów faworytem był Polak. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.33, natomiast na Łotysza 3.25 (stan na 21 kwietnia).

Gawryjołek vs Jemeljanovs wynik

Zawodnik z Puław już na starcie chciał sprowadzić rywala do parteru i szybko mu się to udało. Tam kontrolował Łotysza, aż w końcu zapiął krucyfiks, z którego pracował ciosami w głowę rywala. Pół minuty przed końcem rundy sędzia przerwał walkę. To oznacza, że Kamil Gawryjołek pozostaje niepokonany.

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!