Bartosiński vs Szczepaniak - przebieg walki

Runda I

 

Na razie to Bartosiński stara się wywierać presję, Szczepaniak jest jednak nieuchwytny. Bartosiński łapie w klamrę rywala i obala, Szczepaniak jednak błyskawicznie wstaje i dociska od razu Bartosińskiego do siatki. Klincz zerwany, walka wraca na środek i cóż za cios Bartosińskiego! Nokaut.

 

Adrian Bartosiński pokonał Artura Szczepaniaka przez nokaut, runda I

Kto wygrał walkę Bartosiński vs Szczepaniak na KSW 81

O tym, kto wygrał walkę Bartosiński vs Szczepaniak na KSW 81, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 22 kwietnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 81.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Bartosiński vs Szczepaniak, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie LVBet (odbierz kod promocyjny lvbet). Zdaniem bukmacherów faworytem był Bartosiński. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.28, natomiast na Szczepaniaka 3.65 (stan na 21 kwietnia).

Bartosiński vs Szczepaniak wynik

Obaj zawodnicy do tego starcia mieli za sobą niesamowitą passę zwycięstw. Szczepaniak wygrał pięć ostatnich pojedynków. Z kolei jego rywal jest niepokonany w zawodowej karierze, wygrywając trzynaście walk z rzędu. Obaj przyzwyczaili fanów do szybkich nokautów, dlatego inny wynik niż wygrana któregoś z nich przed czasem raczej nie wchodziła w grę. Tak się też stało. Bartosiński znokautował Szczepaniaka w pierwszej rundzie i zdobył upragniony pas wagi półśredniej.

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!