Sarara vs Zimmerman - przebieg walki

Runda I

 

Zimmerman zaczyna od kopnięcia, Sarara wywiera presję ze środka klatki. Ależ teraz trafił Sarara backfistem, zachwiał się Holender! Sarara konsekwentnie okopuje nogę Zimmermana, Holender wyraźnie utyka, koniec jest bliski. Zimmerman stara się zmieniać pozycję, widać, że odczuwa ból w nodze, Sarara świetnie okopuje obie nogi Holendra. I staje się to, co stać się musiało, Zimmerman upada, Sarara nie idzie jednak za nim w parter. A jednak! Sarara zdecydował się pójść za rywalem do parteru, Polak jest teraz w pół gardzie, ale nie trwało to długo. Koniec pierwszej rundy.

 

Runda II

 

Zaczyna się druga runda. Zimmerman nieco bardziej aktywny na początku. Sarara zaatakował backfistem, jednak nadział się na cios Zimmermana i Polak upada! Zimmerman obija z góry Sararę, jednak co za akcja teraz Polaka. Sarara przetacza i teraz to on jest z góry. Sarara zachodzi za plecy rywala i zasypuje go ciosami. Pozycja zmienia się w dosiad. Sarara z góry. Sarara decyduje się teraz na próbę duszenia trójkątnego, Zimmerman wychodzi jednak z tej opresji i wstaje. Obaj zawodnicy już niezwykle zmęczeni, Sarara jednak aktywniejszy i trafia, Zimmerman kontruje i Polak upada! Zimmerman wchodzi w dosiad i zasypuje ciosami Sararę. Koniec!

 

Errol Zimmerman pokonał Tomasza Sararę przez TKO, runda II

Kto wygrał walkę Sarara vs Zimmerman na KSW 81

O tym, kto wygrał walkę Sarara vs Zimmerman na KSW 81, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 22 kwietnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 81.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Sarara vs Zimmerman, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie LVBet (odbierz kod promocyjny lvbet). Zdaniem bukmacherów faworytem był Polak. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.35, natomiast na Holendra 3.20 (stan na 21 kwietnia).

Sarara vs Zimmerman wynik

Zimmerman w walce z Różalskim na zasadach kickboxingu na KSW 71 pokazał się z bardzo dobrej strony. Teraz przyszło mu się zmierzyć w formule MMA. W niej bardziej doświadczony był Sarara, który miał już za sobą dwie walki. O wyniku Sarara vs Zimmerman przekonaliśmy się 22 kwietnia. Niestety nie jest on dobry dla Polaka, gdyż przegrał przez TKO w drugiej rundzie.

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!