Michaliszyn vs Bielski - przebieg walki

Runda I

 

Michaliszyn zaczyna od kopnięcia, spokojne pierwsze 40 sekund. Dużo niskich kopnięć ze strony Michaliszyna, Bielski wywiera presję, jednak na razie nie zadaje ciosów. Michaliszyn na razie jest nieuchwytny, świetnie kontroluje dystans i skutecznie okopuje wykroczną nogę Bielskiego. Michaliszyn skutecznie obala i na dwie minuty przed końcem pierwszej rundy Bielski jest na plecach. Bielski stara się skręcać, aby podnieść walkę do stójki, Michaliszyn jest jednak uważny i dobrze kontroluje rywala.

 

Runda II

 

Michaliszyn trafia mocnym uderzeniem Bielskiego, nie poszedł jednak za ciosem, a postanowił przenieść walkę do parteru. Teraz Michaliszyn znakomicie wyklucza rękę Bielskiego i będzie mógł bezkarnie obijać rywala. Sędzia był już bliski przerwania, jednak Bielski resztkami sił uciekł z zagrożonej pozycji, Michaliszyn wciąż jest z góry. Michaliszyn ponownie wyklucza rękę Bielskiego, potworne łokcie spadają na głowę Bielskiego.

 

Igor Michaliszyn pokonał Krystiana Bielskiego przez TKO, runda II

Kto wygrał walkę Michaliszyn vs Bielski na KSW 81

O tym, kto wygrał walkę Michaliszyn vs Bielski na KSW 81, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 22 kwietnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 81.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Michaliszyn vs Bielski, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie LVBet (odbierz kod promocyjny lvbet). Zdaniem bukmacherów faworytem był Igor. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.38, natomiast na Krystiana 3.05 (stan na 21 kwietnia).

Michaliszyn vs Bielski wynik

Igor zaczął walkę od niskich kopnięć, dokładając do tego ciosy. Gdy naruszył Bielskiego w stójce, przeniósł walkę do parteru. W drugiej odsłonie zapiął krucyfiks i zasypał Bielskiego ciosami. Sędzia natychmiast przerwał pojedynek.

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!