Stawowy vs Samociuk - przebieg walki

Runda I

 

Środek klatki zajął Stawowy, dwa mocne kopnięcia Samociuka na początek. Kopie Samociuk, ale świetnie w tempo prawą ręką trafił Stawowy. Trafił teraz ładną kombinacją Stawowy, ale utrzymał się na nogach Samociuk. Dużo kopie Samociuk, Stawowy stawia na boks. Klinczuje Samociuk i zamyka na siatce rywala. I mamy rozerwanie. Obaj idą cios za cios, ale jak na razie nikt czysto nie trafił. Teraz to Stawowy klinczuje i dociska do siatki rywala. Rozerwanie klinczu na minutę przed końcem rundy. Poszedł po obalenie 10 sekund przed końcem Samociuk i skutecznie.

 

Runda II

 

Błyskawicznie chciał po obalenie pójść Samociuk, ale czujny był Stawowy i wybronił tę próbę. Dociska do siatki rywala Samociuk. Obraca pozycję Stawowy, szukał obalenia, jednak nieskuteczne były to próby. Samociuk sam się przewraca, obija go teraz Stawowy. Wchodzi do pół gardy Stawowy, jest z góry i bije Samociuka. Dominuje w tej rundzie rywala Stawowy. Dwie minuty do końca. Niezwykle mocno obijany jest teraz Samociuk. 45 sekund do końca, czy zdąży to zakończyć Stawowy. Odwraca się Samociuk i wpina duszenie zza pleców Stawowy, koniec! Klepie Samociuk!

 

Filip Stawowy pokonał Marka Samociuka przez duszenie zza pleców, runda II.

Kto wygrał walkę Stawowy vs Samociuk na KSW 81

O tym, kto wygrał walkę Stawowy vs Samociuk na KSW 81, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 22 kwietnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 81.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Stawowy vs Samociuk, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie LVBet (odbierz kod promocyjny lvbet). Zdaniem bukmacherów faworytem był Marek. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.75, natomiast na Stawowego 2.07 (stan na 21 kwietnia).

Stawowy vs Samociuk wynik

Wynik walki Stawowy vs Samociuk stał pod znakiem zapytania. Obaj wracali po porażce w swojej ostatniej walce w największej organizacji MMA w Europie. Większość jednak stawiała na wygraną Stawowego, chociaż zdaniem bukmachera LVBet nie był faworytem. Stawowy posiadał większe doświadczenie od swojego przeciwnika i toczył do tej pory pojedynki ze znacznie lepszymi rywalami. Ponadto pomimo porażki z Martinkiem, wytrzymał pełen dystans i zebrał bezcenne doświadczenie. Tego samego nie można było powiedzieć o Samociuku, który przegrał w poprzedniej walce już w pierwszej rundzie.

Ostatecznie walka potrwała dwie rundy, a wygrał ją Filip Stawowy przez duszenie zza pleców.

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!