Surdyn vs Martins - przebieg walki

Runda I

 

I zaczynamy pierwszą rundę, na razie Martins na środku klatki, ale Surdyn decyduje się na obalenie i skutecznie przewraca rywala. Martins stara się skręcać, aby poszukać poddania. Martins wyłapuje rękę Surdyna i jest bliski poddania Brazylijczyk, Surdyn jednak zdołał się wybronić. Surdyn zachodzi teraz za plecy rywala, Martins jest już rozcięty, Polak cały czas zadaje ciosy. Świetnie Surdyn kontroluje tę walkę, cały czas jest za plecami Martinsa i zadaje ciosy. Koniec pierwszej rundy, Surdyn był w niej zdecydowanie lepszy.

 

Runda II

 

Martins wywiera presję od początku drugiej rundy, Surdyn jest jednak na razie nieuchwytny. Ponownie Polak idzie teraz po nogę rywala, ale tym razem obalenie okazało się nieskuteczne. Teraz to Martins znalazł się za plecami rywala, ale nie na długo, Surdyn znakomicie uwolnił się z tej pozycji i jest teraz z góry. Martins jak na razie jest w tej walce całkowicie dominowany, Surdyn prezentuje się znakomicie. Surdyn cały czas jest wpięty za plecami Martinsa, Brazylijczyk jest jednak czujny i broni wszelkie próby poddania. Dwie rundy za nami, Martins musi wygrać przed czasem, jeśli chce zakończyć tę walkę z ręką w górze.

 

Runda III

 

Zaczynamy trzecią rundę, już po 10 sekundach Surdyn idzie w nogi rywala, ale upada. Nokaut! Patryk Surdyn nadział się na kolano ze strony Martinsa i został znokautowany na samym początku trzeciej rundy.

Werlleson Martins pokonał Patryka Surdyna przez KO, runda III

Kto wygrał walkę Surdyn vs Martins na KSW 81

O tym, kto wygrał walkę Surdyn vs Martins na KSW 81, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 22 kwietnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 81.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Surdyn vs Martins, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie LVBet (odbierz kod promocyjny lvbet). Zdaniem bukmacherów faworytem był Brazylijczyk. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.50 natomiast na Polaka 2.60 (stan na 21 kwietnia).

Surdyn vs Martins wynik

O wiele bardziej doświadczonym zawodnikiem przed tym starciem był Werlleson Martins i to właśnie po stronie Brazylijczyka były większe szanse na wygraną, co potwierdzały kursy. Mimo to nie można było odbierać szans Polakowi, który mógł sprawić niespodziankę na gali w Tomaszowie Mazowieckim.

Niestety tej nie było. Polak znakomicie przewalczył dwie rundy, ale na początku trzeciej nadział się na kolano Martinsa, które okazało się nokautujące.

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!