Owczarz vs Kreft - przebieg walki

Runda I

 

Obie szybko ruszyły na środek klatki, Owczarz stara się wejść nogi, jednak Kreft świetnie skontrowała i to ona jest z góry. Wpina trójkąt rękoma Adrianna Kreft i koniec! Odklepuje Karolina Owczarz.

 

Adrianna Kreft pokonała Karolinę Owczarz przez duszenie, runda I

Kto wygrał walkę Owczarz vs Kreft na KSW 81

O tym, kto wygrał walkę Owczarz vs Kreft na KSW 81, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 22 kwietnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 81.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Owczarz vs Kreft, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie LVBet (odbierz kod promocyjny lvbet). Zdaniem bukmacherów faworytką była Owczarz. Kurs na jej zwycięstwo wynosił 1.65, natomiast na Kreft 2.25 (stan na 21 kwietnia).

Owczarz vs Kreft wynik

Walka szybko przeniosła się do parteru. Kreft znalazła się na górze i zajęła dogodną pozycję. Następnie wpięła duszenie trójkątne rękami. Owczarz próbowała się bronić, ale ostatecznie odklepała. Tym samym Kreft pozostaje niepokonana w zawodowym MMA.

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!