Krakowiak vs Fadipe - przebieg walki

Runda I

 

Obaj zaczęli spokojnie. Środek klatki zajął Krakowiak, ale już obaj wchodzą w wymianę. Był bliski wejścia w parter Krakowiak, jednak błyskawicznie wstał Fadipe. Latające kolano Fadipe, ale czujny był Polak. Dwie minuty za nami, tempo nieco zwolniło. Teraz kilka kopnięć oddał Fadipe. Trafił prawym Krakowiak, ale odpowiada ciosami Fadipe. Dużo wymian widzimy jak na razie w tym starciu, celniejszy wydaje się Krakowiak. I obala na 30 sekund przed końcem Krakowiak, jest z góry Polak.

 

Runda II

 

Dość spokojny początek, ale już po minucie obala Krakowiak. Fadipe dobrze broni się z dołu, przez co Krakowiak zdecydował się zrezygnować z walki w parterze. Fadipe wstaje do góry i wtedy Krakowiak zapina duszenie gilotynowe, Nigeryjczyk jednak ucieka. Teraz to Fadipe jest z góry, stara się obijać rywala z góry.

 

Runda III

 

Fadipe agresywnie rozpoczyna trzecią rundę, Krakowiak jednak szybko klinczuje. Klincz zerwany i teraz widzimy wymianę w stójce. Krakowiak wydaje się bardziej zmęczony, jednak udaje mu się obalić! Krakowiak jest z góry, nie ryzykuje utraty pozycji, lekko obija przeciwnika. Krakowiak przechodzi do pozycji bocznej, dobrze kontroluje rywala. 70 sekund do końca i Fadipe wstaje, walka wraca do stójki. Teraz starcie znów przenosi się do parteru, Krakowiak jest w dosiadzie, zadaje ciosy.

 

Marcin Krakowiak pokonał Henry'ego Fadipe przez jednogłośną decyzję sędziów.

Kto wygrał walkę Krakowiak vs Fadipe na KSW 81

O tym, kto wygrał walkę Krakowiak vs Fadipe na KSW 81, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 22 kwietnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 81.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Krakowiak vs Fadipe, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie LVBet (odbierz kod promocyjny lvbet). Zdaniem bukmacherów faworytem był Polak. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.50, natomiast na Nigeryjczyka 2.60 (stan na 21 kwietnia).

Krakowiak vs Fadipe wynik

Fadipe po powrocie do MMA w 2021 roku prezentuje się wyśmienicie. Nigeryjczyk jest od tego czasu niepokonany. Wygrał cztery kolejne walki i wszystkie przed czasem! Krakowiak z kolei już dwukrotnie otrzymywał nagrodę za najlepszą walkę wieczoru, ale ostatni raz bił się dość dawno - na KSW 64. Warto jednak odnotować, że Polak wszystkie swoje wygrane odnotował przed czasem. To pozwalało wnioskować, że również ta walka zakończy się przed końcowym gongiem.

Ostatecznie walka potrwała pełen dystans i wygrał ją na kartach sędziowskich Krakowiak.

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!