Bagishvili vs Silva - przebieg walki

Runda I

 

Obie weszły dość spokojnie w tę walkę. Po minucie klinczuje Bagishvili, zamyka na siatce Silvę i obala. Szybko wstaje Silva. Ponownie jednak idzie po obalenie Bagishvili i skutecznie. Kręci się jednak niesamowicie Silva i ponownie udaje jej się podnieść walkę. I trzecie obalenie Bagishvili, ale łapie teraz głowę rywalki Silva. Zapięte jest ciasno duszenie, ale udało się uwolnić Bagishvili. Widzimy teraz pozycję północ południe i ucieka z niej po chwili Bagishvili. Chciała znów sprowadzić Bagishvili, jednak nie do końca powiodła się ta próba, niesłychanie kreatywna w parterze jest Silva.

 

Runda II

 

Idzie po około 40 sekundach po obalenie Bagishvili, jednak była na to przygotowana Silva, odwraca pozycję i ma zapięte duszenie. Oj, nie był teraz pewny sędzia czy przerwać, puściła duszenie Silva, bo myślała, że walka została przerwana, jednak starcie trwa. Zachodzi za plecy teraz Silva. Kontroluje teraz walkę Silva, zapięła trójkąt nogami i jest za plecami Bagishvili. Jest wpięte duszenie i koniec! Odpłynęła Bagishvili.

 

Maria Silva pokonała Sofiię Bagishvili przez duszenie zza pleców, runda II.

Kto wygrał walkę Bagishvili vs Silva na KSW 81

O tym, kto wygrał walkę Bagishvili vs Silva na KSW 81, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 22 kwietnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 81.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Bagishvili vs Silva, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie LVBet (odbierz kod promocyjny lvbet). Zdaniem bukmacherów faworytką była Brazylijka. Kurs na jej zwycięstwo wynosił 1.35, natomiast na Gruzinkę aż 3.15 (stan na 21 kwietnia).

Bagishvili vs Silva wynik

Wynik walki Bagishvili vs Silva stał pod znakiem zapytania i z pewnością był ważny dla obu zawodniczek. Sofia w debiucie w KSW pokazała się z bardzo dobrej strony, pokonując Anitę Bekus. Jednak po tym spektakularnym zwycięstwie stoczyła walkę w organizacji Octagon, którą przegrała. Gruzinka z kolei była o krok od podpisania kontraktu z UFC, jednak nie zdołała pokonać Victorii Dudakovej.

Przez całą walkę Brazylijka dominowała Gruzinkę fenomenalnym parterem i poddała rywalkę w drugiej rundzie.

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!