Gala KSW 81, która odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim, została zaplanowana na 22 kwietnia. Nie wszyscy kibice będą mogli obejrzeć event na żywo z areny, dlatego z pewnością są ciekawi gdzie obejrzeć KSW 81. Ile trzeba zapłacić za transmisję KSW 81? Gdzie oglądać KSW 81?

PPV KSW 81

Najważniejszym wydarzeniem gali KSW 81 będzie walka o mistrzostwo w dywizji półśredniej pomiędzy Adrianem Bartosińskim a Arturem Szczepaniakeim. Ten pojedynek, a także wszystkie inne starcia możemy typować u bukmachera LV Bet (zobacz: kod promocyjny LV Bet).

Oprócz tego pojedynku fani na karcie walk KSW 81 zobaczą w klatce aż dziewięć innych starć. Kibice, którym nie uda się obejrzeć nadchodzącej gali na żywo z trybun, z pewnością zastanawiają się gdzie zobaczyć galę KSW 81. Pod koniec 2021 roku poinformowano, że wyłączne prawa do transmisji wydarzeń spod szyldu KSW będzie mieć platforma streamingowa Viaplay. To właśnie za pośrednictwem tej platformy odbędzie się transmisja KSW 81.

Gdzie obejrzeć transmisję PPV KSW 81?

Wyłączne prawa do transmisji gal KSW ma aktualnie platforma streamingowa Viaplay. Aby otrzymać dostęp do transmisji należy wykupić subskrypcję, dzięki której otrzymamy pełen dostęp do całej platformy Viaplay. Co prawda wcześniejsza platforma, na której odbywały się transmisje - KSW TV - działa w dalszym ciągu, jednak jest ona dostępna w krajach, w których nie ma opcji wykupienia Viaplay. W naszym kraju legalnie KSW będzie można obejrzeć tylko na Viaplay.

PPV KSW 81 - cena transmisji

Ile kosztuje transmisja KSW 81? Aktualnie platforma Viaplay oferuje trzy różne pakiety subskrypcji. Jednak jeśli chcemy obejrzeć gale KSW, nie możemy pozwolić sobie na pakiety Viaplay Filmy i Seriale czy Viaplay Medium, ponieważ nie oferują one transmisji topowych wydarzeń sportowych. Aby obejrzeć galę KSW 81, należy wykupić pakiet Viaplay Total. Jego cena to 55 PLN/mies, a subskrypcję możemy anulować w dowolnym momencie. Możemy zdecydować się również na wykupienie pakietu na rok. Wtedy otrzymamy 20% rabatu, przez comiesięczna cena zmaleje do 44 PLN.

PPV KSW 81 - czy można obejrzeć galę za darmo?

Aktualnie organizacja KSW nie decyduje się na transmisję swoich eventów za darmo. Dostęp do każdej gali największej organizacji MMA w Europie jest możliwy wyłącznie dzięki wykupieniu subskrypcji na  platformie streamingowej Viaplay.

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!


Gdzie można obejrzeć KSW 81?
Organizacja KSW swoje gale transmituje wyłącznie w Viaplay.
Ile kosztuja transmisja KSW 81?
Aby obejrzeć galę KSW 81 należy wykupić pakiet Viaplay kosztujący 55 PLN.