Wyniki gali KSW 81, czyli kto wygrał na KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim? Kwietniowe wydarzenie to między innymi walka o pas kategorii półśredniej pomiędzy Adrianem Bartosińskim i Arturem Szczepaniakiem oraz dziewięć pozostałych interesujących starć. Sprawdź relację na żywo z KSW 81!

KSW 81 wyniki - kto wygrał 22.04.2023

O tym, kto wygrał walki na KSW 81, które można typować u bukmachera LVBet (odbierz kod promocyjny lvbet), przekonaliśmy się w sobotni wieczór 22 kwietnia. To właśnie na ten dzień została zaplanowana kolejna gala spod szyldu KSW. Start wydarzenia został zaplanowany na godzinę 19:00. Kibice byli świadkami dziesięciu starć, a sama gala zakończyła się w okolicach godziny 24:00.

Wyniki gali KSW 81

Wyniki KSW 81 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wynik walk. Włodarze z pewnością jednak również będą uważnie analizować słupki sprzedażowe, jeśli chodzi o wyniki PPV KSW 81.

Kolejne wydarzenia KSW cieszą się ogromną popularnością i federacja sprzedaje setki tysięcy dostępów do transmisji na platformie Viaplay. Nic nie wskazuje na to, żeby tym razem miało być inaczej, a wyniki KSW 81 miały okazać się niezadowalające. Tym bardziej że w pełnej karcie walk KSW 81 mieliśmy aż 10 pojedynków, w tym starcie wieczoru Bartosiński vs Szczepaniak.

KSW 81 relacja na żywo

Wyniki gali KSW 81 poznaliśmy w sobotni wieczór. Właśnie na 22 kwietnia zaplanowano czwarte wydarzenie spod szyldu topowej federacji MMA w Polsce. Oprócz walki wieczoru doszło też do pojedynku dwóch znakomitych kickboxerów. Tomasz Sarara wszedł w szranki z Errolem Zimmermanem.

Ponadto na KSW 81 poznaliśmy wyniki dwóch walk kobiet. W pierwszej zmierzyły się Sofiia Bagishvili oraz Maria Silva. Z kolei drugie starcie pań to pojedynek jednej z najlepszych zawodniczek KSW, Karoliny Owczarz z niepokonaną w zawodowym MMA Adrianną Kreft.

KSW 81 wyniki walk

Wyniki walk KSW 81 poznaliśmy wieczorem 22 kwietnia. Swoje umiejętności zaprezentowało 16 zawodników i 4 zawodniczki. Wszystkich kibiców elektryzowała walka wieczoru, ale także pozostałe starcia w Tomaszowie Mazowieckim.

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!