Noblebet stara się kreować swój wizerunek na najbardziej luksusowego bukmachera w Polsce. Co to dokładnie oznacza? Strategia firmy wyraźnie promuje dokonywanie zakładów na większe stawki, jednak za tym idą także wysokie kursy, którymi Noblebet wybija się na tle konkurencji. Również oferta bukmachera spełnia wszelkie wymogi luksusu, tzn. umożliwia typowanie prawie 50 dyscyplin. W zasadzie nie ma takiego sportu, którego nie można by obstawiać w Noblebet bez podatku. Z dużym rozmachem pod względem dyscyplin idzie w parze ogromna liczba rynków zdarzeń, gdzie na typowanie otwartych zostało wiele turniejów i rozgrywek lokalnych.

Noblebet to podmiot wciąż nowy na polskim rynku, którego historia ogranicza się zaledwie do ponad jednego roku działalności. W tak krótkim czasie stworzył on nie tylko bogatą ofertę, ale także rozmaite akcje i kody promocyjne. W tym artykule zajmiemy się wyłącznie pojedynczym aspektem promocji, tzn. ofertą Noblebet bez podatku. Uprzedzając wszelkie pytania, wydaje się, że ten typ promocji wciąż pozostaje w powijakach. W Noblebet gra bez podatku mocno odstaje od innych bukmacherów. Nie wiadomo również, czy taki stan rzeczy kiedykolwiek ulegnie zmianie, gdyż charakter działalności Noblebet sugeruje, że bukmacher koncentruje swoje wysiłki na rozbudowie oferty i kursów, a nie grze bez podatku.

Przeczytaj: Opinie na temat Noblebet

Jak wygląda w Noblebet obstawianie bez podatku?

gra bez podatku noblebet

W Noblebet obstawianie bez podatku możliwe jest wyłącznie w ograniczonym zakresie czasowym. Po rejestracji konta w serwisie bukmachera nowy użytkownik może przez 30 dni cieszyć się wygranymi powiększonymi o kwotę zapłaconego podatku. Bukmacher każdą wygraną z kuponu, który spełnia warunki promocji, zwiększa o 12%. Jednak w Noblebet wygrana bez podatku podlega różnym obostrzeniom, podobnie zresztą jak ma to miejsce u innych podmiotów na rynku.

  • Przede wszystkim typowanie musi odbywać się na kuponie AKO (lub Kombi, w nazewnictwie Noblebet),
  • Konieczne jest zawarcie minimum 3 zdarzeń na kuponie,
  • Łączny kurs nie może być mniejszy niż 2,20,
  • Promocja nie dotyczy zakładów na sporty wirtualne Noblebet. Ponadto nie można korzystać z zakładów Player Bets, systemowych i gier karcianych,
  • Przez pierwsze 30 dni w Noblebet obstawianie bez podatku możliwe jest wyłącznie na zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo.

Gdyby nie ograniczony limit czasowy, oferta na tych zasadach niosłaby ze sobą duże korzyści. Jednak dla nowych graczy ma ona mocno limitowany charakter.

Kolejną ważną informacją pozostaje fakt, że z promocji nie można korzystać, obstawiając zakłady za środki bonusowe. Dlatego każda osoba, która założyła konto w Noblebet, musi jak najszybciej dokonać wpłaty na poczet zasilenia depozytu, aby w jak największym stopniu wykorzystać 30 dni na grę bez podatku. W Noblebet wygrana bez podatku przyznawana zostaje automatycznie, po spełnieniu warunków promocji i prawidłowym zawarciu kuponu. Dlatego warto znać dokładne zasady oferty, zanim podejmiemy wysiłek typowania. Metodologię zawierania kuponów należy tworzyć do obecnych wymogów oferty, gdyż w przypadku błędu wygrana nie zostanie powiększona o obiecane 12%.

Obstawianie bez podatku i Happy Hours

Poza promocją dla nowych graczy bukmacher proponuje czasem obstawianie bez podatku na wybrane wydarzenia sportowe lub powszechne akcje marketingowe. Pretekstem do tworzenia ciekawych ofert staje się m.in. Black Friday. W czasie weekendu wypełnionego szałem zakupowym w galeriach handlowych Noblebet zachęca do pozostania w domu i zajęcia się ulubioną rozrywką typowania spotkań sportowych. W czasie dwóch dni można zawierać kupony, dla których w Noblebet wygrana bez podatku zostanie zwiększona o 12%. Jak mówi sam bukmacher: „w Noblebet grasz cały weekend bez podatku i bez żadnych obostrzeń na wszystkie wydarzenia z oferty sportowej!” Z tak atrakcyjnych warunków zdecydowanie warto skorzystać. Szkoda tylko, że obowiązują one wyjątkowo krótko.

W Noblebet Happy Hour w tradycyjnym rozumieniu na razie nie występuje, chociaż dynamika zmian w firmie pozwala przypuszczać, że w najbliższym czasie może pojawić się coś w podobnym stylu. Dla Noblebet Happy Hour pozwoliłoby zwiększyć skuteczność marketingową promocji na grę bez podatku. Dla graczy godziny bez podatku stanowiłyby nową możliwość typowania, co z pewnością przełożyłoby się na ilość zawieranych kuponów.

Zobacz także: Aplikacja mobilna Noblebet – co może zaoferować graczom?

✔️ Jak skorzystać z oferty na grę bez podatku w Noblebet?

obstawianie bez podatku noblebet

Podstawowym warunkiem promocji Noblebet gra bez podatku staje się założenie konta w serwisie internetowym bukmachera. Cała procedura nie trwa długo, dlatego nie ma tu obaw o przestoje. Dalej można już korzystać z pełnej gamy zakładów bukmacherskich, jak również 30-dniowego okresu obowiązywania promocji. Aby została ona zwiększona o 12%, trzeba wypełnić wszystkie punkty regulaminu promocji. Należy przestrzegać zasad zawierania kuponów i pamiętać o osiągnięciu wymaganego kursu minimalnego. System informatyczny bukmachera sam decyduje, czy dany kupon włączony zostaje do promocji, dlatego nie musimy zaznaczać żadnych dodatkowych okienek. W Noblebet gra bez podatku wciąż ma bardzo ograniczony zasięg, jednak żywimy nadzieję, że bukmacher ten nadgoni wkrótce ofertę innych podmiotów na rynku również w tym aspekcie.

Po okresie 30 dni gracze mogą nadal grać bez podatku, wykorzystując stałą promocję „Luksusowe AKO+”. Na czym to polega? Noblebet w zależności od ilości zdarzeń na kuponie akumulowanym przyznaje dodatkowy procent do wygranej. Gra bez podatku zaczyna się od 5 zdarzeń, które każde musi posiadać kurs nie mniejszy niż 1.30. Maksymalnie możemy powiększyć naszą nagrodę z kuponu o 100% przy 14 i więcej zdarzeń!

Przeczytaj: Noblebet bez depozytu

Czy bukmacher Noblebet oferuje grę bez podatku? Pod określonymi warunkami można u bukmachera Noblebet zagrać bez podatku. Taką opcję zapewnia promocja startowa, dzięki której cieszymy się grą z mnożnikiem 1.0 przez 30 dni od rejestracji. Jak grać bez podatku na Noblebet? Aby skorzystać z gry bez podatku w Noblebet, należy w ciągu 30 dni od rejestracji obstawiać kupony z minimum trzema zdarzeniami o kursie łącznym 2.20. Na naszym kuponie nie mogą znajdować się wirtualne sporty, zakłady Player Bets, systemowe i gry karciane. Nie trzeba zaznaczać osobnego buttonu — gra bez podatku aktywuje się automatycznie po spełnieniu warunków promocji.