Wyniki pierwszej gali Prime Show MMA, czyli wydarzenie, na które długo czekali kibice pojedynków typu freak fight. Kto wygrał walki na Prime Show MMA?

Prime Show MMA kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki na Prime Show MMA, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 19 lutego. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem pierwsza gala tej organizacji, za którą stoi między innymi Don Kasjo. Don Kasjo, który również zawalczył na gali Prime Show MMA.

Prime Show MMA wyniki

Wyniki Prime Show MMA, czyli kibiców interesowały wyniki, jeśli chodzi o walki, z kolei organizatorów - wyniki sprzedażowe, jeśli chodzi o sprzedane bilety oraz dostępy PPV. Przez długi czas w sieci można było spotkać się z opiniami, według których wyniki Prime Show MMA nie były najlepsze, gdyż wejściówki na halę nie sprzedawały się, a pojedynki nie były wystarczająco interesujące. Wydaje się jednak, że im bliżej gali, tym wyniki Prime Show MMA stawały się coraz lepsze, dzięki czemu organizatorzy finalnie będą mogli być zadowoleni z tego, jak wypadła debiutancka gala.

Zobacz także - typy na Prime Show MMA

Prime Show MMA wyniki gali

Pełne wyniki gali Prime Show MMA poznamy w sobotni wieczór. Organizatorzy na debiutancki event przygotowali... 13 pojedynków. Gala będzie więc dość długa i wszyscy z pewnością liczą na to, żeby była równie emocjonująca, jeśli chodzi o wyniki gali Prime Show MMA. W sobotę przekonamy się między innymi, kto wygra walkę Kamerzysta vs Kruszwil oraz to, czy w starciu politycznym prawicy z lewicą górą okaże się Ziemowit Kossakowski czy jednak skazywany na porażkę Jaś Kapela.

Prime Show MMA wyniki walk

Wyniki walk Prime Show MMA będą więc niezwykle ciekawe - co by się nie wydarzyło. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na późny, sobotni wieczór 19 lutego - wtedy bowiem poznamy komplet rezultatów, jeśli chodzi o wyniki walk Prime Show MMA!

Kamerzysta pokonał Kruszwila przez KO, runda 1
Don Kasjo pokonał Murańskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
Medusa pokonał Narożnego przez poddanie, runda 1
Kapela pokonał Kossakowskiego przez TKO, runda 1
Tyburski pokonał Lupę przez TKO, runda 1
Ola Okrzesik pokonała Queen of the Black przez poddanie, runda 1
Sobota pokonał Puszbarbera przez jednogłośną decyzję sędziów
Alan pokonał duet Lasik/Pazik przez TKO - Lasik został wyliczony w pierwszej rundzie, a Pazik w drugiej**
Ztrolowany pokonał Hecmana przez TKO, runda 2
Wiolka pokonała Oliwię przez TKO, runda 1
Ambro pokonał Ciosa przez poddanie, runda 1
Sergiusz Zając pokonał Pawła Całkowskiego przez TKO, runda 3

* walka na zasadach bokserskich
**  walka 1 vs 2 na zasadach kickboxingu