Walka Wiola Kotelecka vs Oliwia Sadkowska była jednym z dwóch pojedynków kobiet podczas gali Prime Show MMA. Kto wygrał pierwsze z nich?

Wiola vs Oliwia Prime Show MMA

Walka Wiola vs Oliwia na Prime Show MMA, czyli... niespodziewana zmiana rywalki dla Wiolki od Kamerzysty na dzień przed galą. Na ważeniu przed pierwszym wydarzeniem Prime Show MMA pojawiła się nie pierwotna rywalka Koteleckiej, czyli Klaudia Kamińska, a jej kuzynka, czyli Oliwia Sadkowska. Jak się okazało, właśnie kobieta znana z takich programów TV jak Projekt Lady czy Gry Małżeńskie była przeciwniczką Koteleckiej.

Relacja na żywo z gali Prime Show MMA za darmo dostępna na stronie freakyfight.pl POD TYM LINKIEM!

Kto wygrał walkę Wiola vs Oliwia?

O tym, kto wygrał walkę Wiola vs Oliwia, przekonaliśmy się na początku gali Prime Show MMA. Była to bowiem trzecia walka, jeśli chodzi o sobotnie wydarzenie. Zanim okazało się, kto wygrał walkę Wiolka vs Oliwia, mogliśmy wytypować swojego faworyta w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora federacji, która na wyłączność wystawia kursy na Prime Show MMA. Bukmacherzy faworytkę widzieli w Wiolce - kurs na jej wygraną wynosił około 1.45.

Wynik walki Wiola vs Oliwia

Wynik walki Wiola vs Klaudia, czyli Wiolka od Kamerzysty musiała, a Oliwia - mogła. Nie ulega wątpliwości, że presja związana z byciem faworytką leżała po stronie Wioli. Dużo zależało więc od tego, jak obie zawodniczki poradziły sobie z wyjściem do klatki i całą otoczką wokół wydarzenia. Można było odnieść wrażenie, że jeśli jednak Wiola Kotelecka wyjdzie do tego starcia z chłodną głową, powinna je wygrać, mimo zmiany rywalki na nieco bardziej zbliżonej gabarytami od poprzedniczki.

Zobacz także - typy na Prime Show MMA

Opis walki Wiola vs Oliwia

I runda:

Wiola wjechała z mocnym ciosem! Oliwia ograniczyła się do obrony i kilkukrotnie wypadła jej szczęka. Po jednym z kolejnych ciosów sędzia przerwał pojedynek - Wiola wygrała przed czasem!

Wiolka pokonała Oliwię przez TKO, runda 1

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA: