Walka Kapela vs Kossakowski, czyli dla wielu... walka wieczoru gali Prime Show MMA? Kto wygrał pierwsze zestawienie polityczne w historii polskich freakfightów?

Kapela vs Kossakowski Prime Show MMA

Kapela vs Kossakowski na Prime Show MMA, czyli dla wielu kibiców najciekawsze zestawienie całej gali. O tym, że do pojedynku Kapela vs Kossakowski ma dojść, mówiło się od wielu miesięcy. Jak się okazało, walkę prawicy z lewicą ostatecznie zorganizowała federacja Prime Show MMA i wygląda na to, że był to strzał w dziesiątkę, gdyż starcie Kapela vs Kossakowski wzbudzało ogromne zainteresowanie i kontrowersje.

Kto wygrał walkę Kapela vs Kossakowski?

O tym, kto wygrał walkę Kapela vs Kossakowski, przekonaliśmy się podczas gali Prime Show MMA. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Kapela vs Kossakowski, mogliśmy wytypować faworyta w firmie Fortuna (zobacz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora federacji, która na wyłączność oferuje kursy na Prime Show MMA. Bukmacherzy zdecydowanego faworyta widzieli w Kossakowskim.

Zobacz także – jak działa aplikacja Fortuna?

Wynik walki Kapela vs Kossakowski

Wynik walki Kapela vs Kossakowski, czyli obaj mieli sporo do stracenia, ale zdecydowani więcej pewny siebie Kossakowski. Jego rywal był od niego sporo starszy i wyglądało na to, że nie ma wielkich predyspozycji do sportów walki. Gdyby reprezentujący prawicę Kossakowski przegrał z "lewakiem" Kapelą, z pewnością byłaby to dla niego wizerunkowa wtopa. Wyniki walki Kapela vs Kossakowski niósł więc za sobą nie tylko wymiar sportowy, ale też aspekt - nazwijmy to - honorowy i światopoglądowy.

Zobacz także - kim jest Ziemowit Kossakowski?

Opis walki Kapela vs Kossakowski

I runda:

Ależ ruszyli! Kapela starał się trafić kopnięciami, ale... złapał gilotynę! Kossakowski zdołał jednak przetrwać krytyczne chwile. Nie przetrwał jednak kolejnych ciosów Kapeli - sędzia przerwał pojedynek!

Jaś Kapela pokonał Ziemowita Kossakowskiego przez TKO, runda 1

Zobacz także - kim jest Jaś Kapela?

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA: