Walka Ambro vs Cios otworzyła kartę walk gali Prime Show MMA, jeśli chodzi o pojedynki typu freak fight. Kto wygrał to starcie?

Ambro vs Cios Prime Show MMA

Walka Ambro vs Cios na Prime Show MMA dla wielu była jednym z najciekawszych pojedynków na całej karcie walk. Dlaczego? Zawodnicy bowiem ewidentnie się nie lubią i regularnie "poddymiali" na konferencjach czy w kolejnych wywiadach. A przecież o to chodzi na galach typu freak fight - ma być show, głośna otoczka i słynne już dymy. Ambro i Cios z pewnością robili wszystko, żeby o ich pojedynku było głośno właśnie w takich kategoriach.

Relacja na żywo z gali Prime Show MMA za darmo dostępna na stronie freakyfight.pl POD TYM LINKIEM!

Kto wygrał walkę Ambro vs Cios?

O tym, kto wygrał walkę Ambro vs Cios, przekonaliśmy się na początku gali Prime Show MMA. Była to bowiem druga walka, jeśli chodzi o sobotnie wydarzenie. Zanim okazało się, kto wygrał walkę Ambro vs Cios, mogliśmy wytypować swojego faworyta w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora federacji, która na wyłączność wystawia kursy na Prime Show MMA. Bukmacherzy sporego faworyta widzieli w Ambro, szacując szansę na jego triumf na kurs 1.10, dzięki czemu był on jednym z największych faworytów całej gali.

Wynik walki Ambro vs Cios

Wynik walki Ambro vs Cios, czyli Ambro musiał, a Cios - mógł. Nie ulegało wątpliwości, że faworytem tego starcia był znacznie bardziej doświadczony Dawid Ambro, mający na swoim koncie starcia w FAME MMA. Cios co prawda poważnie podszedł do swoich obowiązków i wziął między innymi udział w obozie pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego, ale niewiele wskazywało na to, żeby w sobotę miał zszokować polski rynek walk typu freak fight i sprawić w tym starciu niespodziankę, pokonując Ambro.

Zobacz także - typy na Prime Show MMA

Opis walki Ambro vs Cios

I runda:

Cios ruszył z ciosami, jednak Ambro szybko obalił rywala, kontrolując go w parterze. Po chwili zaszedł rywala za plecy i poddał Ciosa duszeniem.

Ambro pokonał Ciosa przez poddanie, runda 1

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA: