Walka Ztrolowany vs Hecman była jednym z tych pojedynków Prime Show MMA, podczas którego zawodnicy chcieli wyjaśnić w klatce konflikt między sobą. Kto okazał się górą?

Ztrolowany vs Hecman Prime Show MMA

Walka Ztrolowany vs Hecman na Prime Show MMA dla wielu była jednym z najciekawszych pojedynków na całej karcie walk. Panowie nie przepadają za sobą i ostro "poddymiali" na konferencjach. Dawali więc kibicom to, czego oczekują od tego typu gal i walk. Dodatkowy smaczek z pewnością niósł za sobą fakt, że obaj są rosłymi facetami, dzięki czemu w ich pojedynku mogliśmy spodziewać się ciężkiego nokautu w jedną ze stron.

Kto wygrał walkę Ztrolowany vs Hecman?

O tym, kto wygrał walkę Ztrolowany vs Hecman, przekonaliśmy się podczas gali Prime Show MMA. Była to czwarta walka, jeśli chodzi o sobotnie wydarzenie. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Ztrolowany vs Hecman, mogliśmy wytypować faworyta w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora federacji, która na wyłączność oferuje kursy na Prime Show MMA. Bukmacherzy mieli problem ze wskazaniem faworyta w tym pojedynku. Minimalnie większe szanse dawali Hecmanowi, ale Ztrolowany z pewnością nie był bez szans.

Wynik walki Ztrolowany vs Hecman

Wynik walki Ztrolowany vs Hecman, czyli obaj mieli sporo do wygrania. Ztrolowany w przeszłości walczył w FAME MMA, jednak nie został gwiazdą tej federacji, która - na to wygląda - zrezygnowała z jego usług właśnie przez małą medialność. Ewentualna wygrana mogła więc poprawić jego notowania w tej kwestii. Podobnie sprawa miała się w przypadku Hecmana, którego kibice znają z walk w Punchdown, ale który również efektownym zwycięstwem i innymi aktywnościami poza klatką mógł na dobre przebić się do szeroko pojętego mainstreamu, jeśli chodzi o walki typu freak fight.

Zobacz także - kim jest Hecman?

Opis walki Ztrolowany vs Hecman

I runda:

Ztrolowany ruszył z dynamicznymi ciosami i kopnięciami, wykorzystując przewagę w dynamice nad swoim rywalem. Hecman pokazywał jednak, że nic nie robi sobie z kolejnych kopnięć przeciwnika. W samej końcówce Nowak posłał Hecmana na deski, którego przed przegraną uratował gong!

II runda:

Na początku drugiego starcia Hecman nabawił się kontuzji prawej nogi. Ztrolowany wykorzystał okazję, zasypując debiutanta mocnymi ciosami i sędzia przerwał pojedynek!

Ztrolowany pokonał Hecmana przez TKO, runda 2

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA: