Walka Całkowski vs Zając otworzyła kartę walk gali Prime Show MMA. Kto wygrał jedyne sportowe zestawienie podczas sobotniego wydarzenia?

Całkowski vs Zając Prime Show MMA

To, że Całkowski i Zając zawalczą na Prime Show MMA, dla wielu z pewnością było ogromnym zaskoczeniem. Szefowie Prime Show MMA postanowili jednak już na pierwszej gali w historii dać wykazać się zawodnikom stricte sportowym, a nie takim typu freak fight. Jak się okazało, szansę zaprezentowania swoich umiejętności i wybicia się pod względem medialnym dostali właśnie Paweł Całkowski i Sergiusz Zając.

Kto wygrał walkę Całkowski vs Zając?

O tym, kto wygrał walkę Całkowski vs Zając, przekonaliśmy się na początku gali Prime Show MMA. Była to bowiem pierwsza walka, jeśli chodzi o sobotnie wydarzenie. Zanim okazało się, kto wygrał walkę Całkowski vs Zając, mogliśmy wytypować swojego faworyta w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora federacji, która na wyłączność wystawia kursy na Prime Show MMA.

Wynik walki Całkowski vs Zając

Wynik walki Całkowski vs Zając z pewnością był niezwykle istotny dla obu zawodników. Wygrana na tak medialnej gali może dać przepustkę do kolejnych głośnych walk, które będą za sobą niosły coraz lepsze zarobki. Nie ulegało więc wątpliwości, że obaj chcieli zrobić wszystko, żeby wygrać i zrobić to w jak najbardziej efektowny sposób się da.

Zobacz także - typy na Prime Show MMA

Opis walki Całkowski vs Zając

I runda:

Przez większość czasu pojedynek toczył się w stójce. Na ostatnie kilkadziesiąt sekund pojedynek przeniósł się do parteru, jednak bez rozstrzygnięcia.

II runda:

Drugie starcie rozpoczęło się od przewagi Całkowskiego, który zyskał dosiad. Zając umiejętnie odwrócił jednak sytuację i znalazł się na górze, tym samym zapisując rundę na swoją korzyść.

III runda:

Koniec piekielnie krwawej walki! Na 23 sekundy przed końcem Zając rozbijał Całkowskiego ciosami z góry i sędzia przerwał pojedynek.

Sergiusz Zając pokonał Pawła Całkowskiego przez TKO, runda 3

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA: