Walka Alan vs Lasik/Pazik była jednym z najciekawszych zestawień Prime Show MMA. W klatce jeden zawodnik zmierzył się bowiem z dwoma rywalami. Kto wygrał?

Alan vs Lasik/Pazik Prime Show MMA

Walka Alan vs Lasik/Pazik na Prime Show MMA dla wielu była jednym z najciekawszych zestawień na całej karcie walk. Dlaczego? Alan Kwieciński zmierzył się bowiem jednocześnie z dwoma rywalami - do walki z nim stanęli w duecie Jakub Lasik i Rafał Pazik. Mimo przewagi liczebnej po stronie duetu, wydawało się, że nie mają oni w tej walce większych szans.

Relacja na żywo z gali Prime Show MMA za darmo dostępna na stronie freakyfight.pl POD TYM LINKIEM!

Kto wygrał walkę Alan vs Lasik/Pazik?

O tym, kto wygrał walkę Alan vs Lasik/Pazik, przekonaliśmy się podczas gali Prime Show MMA. Była to piąta walka, jeśli chodzi o sobotnie wydarzenie. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Alan vs Lasik/Pazik, mogliśmy wytypować faworyta (lub faworytów) w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora federacji, która na wyłączność oferuje kursy na Prime Show MMA. Bukmacherzy nie mieli wątpliwości - to nietypowe starcie musiał wygrać Kwieciński, mimo że będzie bił się jeden vs dwóch.

Wynik walki Alan vs Lasik/Pazik

Wynik walki Alan vs Lasik/Pazik, czyli dlaczego Kwieciński był faworytem? Alan, jak na pojedynki typu freak fight, jest bardzo dobrym kickbokserem, mającym szereg sukcesów właśnie w sportach uderzanych. A walka Alan vs Lasik/Pazik odbyła się właśnie w płaszczyźnie stójkowej. Gdyby było to MMA, Lasik i Pazik mogliby go umiejętnie "złapać" i sprowadzić do parteru. W stójce jednak nie mogli mu zagrozić obaj jednocześnie, więc ich przewaga mogła nie mieć żadnego znaczenia.

Zobacz także - kim jest Alan Kwieciński?

Opis walki Alan vs Lasik/Pazik

I runda:

Co tu się działo! Zgodnie z przewidywaniami przewagę miał Kwieciński, który kilkukrotnie posłał na deski swoich rywali, w tym w jednym momencie dwóch niemal jednocześnie. Lasik został wyliczony pod koniec rundy, a do drugiej rundy wyszedł tylko Pazik.

II runda:

Kwieciński trafił potężnym kopnięciem na początku rundy, po którym Pazik padł na deski. Drugie kopnięcie również posłało rywala na deski, ale Pazik znowu wstał! Trzecie kopnięcie na okolice wątroby były jednak kończące - Alan wygrał!

Alan pokonał duet Lasik/Pazik przez TKO - Lasik został wyliczony w pierwszej rundzie, a Pazik w drugiej

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA: