Walka Queen of the Black vs Ola Okrzesik, czyli drugie i ostatnie zestawienie kobiet na pierwszej gali Prime Show MMA. Kto wygrał to starcie?

Queen of the Black vs Ola Okrzesik Prime Show MMA

Walka Queen of the Black vs Ola Okrzesik na Prime Show MMA, czyli pojedynek, który został ogłoszony jako ostatni na karcie walk tego wydarzenia. Pierwotnie Julia Pelc miała zmierzyć się bowiem z dziewczyną Kruszwila, a ostatecznie jej rywalką była Ola Okrzesik, czyli modelka i aktorka znana z serialu 19+.

Kto wygrał walkę Queen of the Black vs Ola Okrzesik?

O tym, kto wygrał walkę Queen of the Black vs Ola Okrzesik, przekonaliśmy się podczas gali Prime Show MMA. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Queen of the Black vs Ola Okrzesik, mogliśmy wytypować faworyta w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora federacji, która na wyłączność oferuje kursy na Prime Show MMA. Bukmacherzy pierwotnie wystawili mocno wyrównane kursy, ale im bliżej walki, tym większą faworytką stawała się Julia Pelc.

Wynik walki Queen of the Black vs Ola Okrzesik

Wynik walki Queen of the Black vs Ola Okrzesik, czyli... wiadomo było tyle, że nic nie wiadomo. Pelc co prawda miała na swoim koncie występ w MMA, ale przegrany. Wiadomo również, że nie przygotowywała się do tamtego starcia. Teraz podobno było inaczej, jednak patrząc na zawirowania w jej życiu prywatnym w ostatnich miesiącach, trudno cokolwiek na ten temat powiedzieć. Z kolei Okrzesik to jedna wielka niewiadoma - od jak dawna i czy w ogóle trenowała?

Zobacz także - kim jest Ola Okrzesik?

Opis walki Queen of the Black vs Ola Okrzesik

I runda:

Pelc ruszyła na rywalkę i szybko ją obaliła, znajdując się z góry. Okrzesik szybko zdołała ją jednak przetoczyć z dosiadu, zapięła duszenie i wygrała pojedynek!

Ola Okrzesik pokonała Queen of the Black przez poddanie, runda 1

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA: