Walka Tyburski vs Lupa, czyli ciekawe zestawienie na karcie walk pierwszej gali Prime Show MMA. Kto wygrał to starcie?

Tyburski vs Lupa Prime Show MMA

Walka Tyburski vs Lupa "urodziła się" na kilkanaście dni przed galą Prime Show MMA. Wszystko ze względu na problemy ze znalezieniem rywala dla Tyburskiego, z którym nikt nie chciał się bić. Jak się okazało, ostatecznie jego rywalem był Łukasz Lupa, który wyzwań się nie boi, co potwierdził już w przeszłości, tocząc pojedynki na FAME MMA czy Punchdown.

Relacja na żywo z gali Prime Show MMA za darmo dostępna na stronie freakyfight.pl POD TYM LINKIEM!

Kto wygrał walkę Tyburski vs Lupa?

O tym, kto wygrał walkę Tyburski vs Lupa, przekonaliśmy się podczas gali Prime Show MMA. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Tyburski vs Lupa, mogliśmy wytypować faworyta w firmie Fortuna (zobacz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora federacji, która na wyłączność oferuje kursy na Prime Show MMA. Bukmacherzy faworyta widzieli w Tyburskim, ale mieli z tyłu głowy fakt, że Lupa jednym ciosem potrafi znokautować każdego przeciwnika.

Wynik walki Tyburski vs Lupa

Wynik walki Tyburski vs Lupa był ważny dla obu zawodników. Obaj wracali do startów po dłuższej nieobecności, więc z pewnością chcieli zrobić wszystko, żeby przy okazji powrotu pokazać się z dobrej strony i - co najważniejsze - zwycięsko.

Zobacz także - Kim jest Łukasz Lupa?

Opis walki Tyburski vs Lupa

I runda:

Ależ runda! Trafiał Tyburski, trafiał Lupa. Na minutę przed końcem Tyburski znalazł się w parterze w korzystnej pozycji, gdzie rozbił Lupę ciosami i zanotował wygraną przed czasem.

Tyburski pokonał Lupę przez TKO, runda 1

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA: