Walka Puszbarber vs Sobota, czyli... nietypowe zestawienie na karcie walk Prime Show MMA. Kto wygrał ten pojedynek?

Puszbarber vs Sobota Prime Show MMA

Walka Puszbarber vs Sobota na Prime Show MMA dla wielu była wielkim zaskoczeniem. Panowie w żaden sposób nie byli bowiem ze sobą związani czy skonfliktowani, a dodatkowo ich walka odbyła się na zasadach boksu. Niektórzy kibice nie do końca rozumieli więc genezę tego pojedynku, ale może właśnie w tym szaleństwie jest metoda i bokserskie starcie Puszbarber vs Sobota mogło skraść show podczas sobotniej gali?

Relacja na żywo z gali Prime Show MMA za darmo dostępna na stronie freakyfight.pl POD TYM LINKIEM!

Kto wygrał walkę Puszbarber vs Sobota?

O tym, kto wygrał walkę Puszbarber vs Sobota, przekonaliśmy się podczas gali Prime Show MMA. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Puszbarber vs Sobota, mogliśmy wytypować faworyta w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora federacji, która na wyłączność oferuje kursy na Prime Show MMA. Bukmacherzy nie mieli wątpliwości - faworytem tej walki był popularny raper, czyli Sobota.

Wynik walki Puszbarber vs Sobota

Wynik walki Puszbarber vs Sobota, czyli przewaga warunków fizycznych po stronie Puszbarbera nie znalazła uznania wśród bukmacherów. Mimo faktu, że Puszbarber był znacznie większy od swojego rywala, faworytem był bowiem Sobota. Nic dziwnego - raper od dawna trenuje różnego rodzaju sporty walki, miał już na swoim koncie pojedynek - co prawda przegrany na FAME MMA, ale wiedział już, z czym to się je.

Zobacz także – Prime Show MMA. Zawodnicy, historia, włodarze, zasady

Opis walki Puszbarber vs Sobota

I runda:

Pierwsze starcie dla Soboty. Raper był szybszy i trafiał celniej, choć Puszbarber również miał swoje momenty.

II runda:

W drugiej rundzie Sobota ponownie był aktywniejszy i zadawał więcej ciosów. Puszbarber wydaje się być coraz bardziej zmęczony.

III runda:

I ponownie lepszy był raper, trafiając celniej między innymi na dół. Sobota był lepszy przestrzeni całego pojedynku i sędziowie nie powinni mieć problemu ze wskazaniem zwycięzcy.

Sobota pokonał Puszbarbera przez jednogłośną decyzję sędziów

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA: