Walka Medusa vs Narożny była jednym z najważniejszych pojedynków na gali Prime Show MMA. Kto wygrał to starcie?

Medusa vs Narożny Prime Show MMA

Medusa vs Narożny na Prime Show MMA, czyli dla wielu... najnudniejszy pojedynek na całej karcie walk pierwszej gali. Zawodnicy nie byli ze sobą skonfliktowani, nie było między nimi złej krwi i nie produkowali uwielbianych dymów. Medusa vs Narożny na Prime Show MMA zmierzyli się więc na stricte sportowej płaszczyźnie, choć na papierze faworyt był tylko jeden.

Kto wygrał walkę Medusa vs Narożny?

O tym, kto wygrał walkę Medusa vs Narożny, przekonaliśmy się podczas pierwszej gali Prime Show MMA. Zanim okazało się, kto wygrał walkę Medusa vs Narożny, mogliśmy wytypować swojego faworyta w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora federacji, na wyłączność oferującego kursy na Prime Show MMA. Bukmacherzy zdecydowanego faworyta widzieli w Medusie.

Zobacz także – jak działa aplikacja Fortuna?

Wynik walki Medusa vs Narożny

Wynik walki Medusa vs Narożny, czyli na papierze to powinna była być spokojna wygrana Medusy. Co prawda Narożny, podobnie jak Medusa, od dłuższego czasu trenuje parter, jednak brakowało mu obycia z klatką. Medusa dwukrotnie walczył już na tego typu galach i w obu przypadkach wygrał. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy widzieli w nim zdecydowanego faworyta, jeśli chodzi o wynik walki Medusa vs Narożny.

Opis walki Medusa vs Narożny

I runda:

Błyskawiczna wygrana Medusy! Salamon znalazł się z góry, zakładając "uciskówkę" i pokonując rywala przez poddanie.

Medusa pokonał Narożnego przez poddanie, runda 1

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA: