Walka Kamerzysta vs Kruszwil była main eventem pierwszej gali Prime Show MMA. Kto wygrał to starcie?

Kamerzysta vs Kruszwil Prime Show MMA

Kamerzysta vs Kruszwil na Prime Show MMA, czyli walka, która prędzej czy później musiała dojść do skutku. Panowie w przeszłości tworzyli razem treści na YouTube i byli przyjaciółmi, ale następnie rozstali się w atmosferze skandalu i po wzajemnym obrzucaniu się różnego rodzaju brudami. Nic więc dziwnego, że organizacja Prime Show MMA uznała, że najlepiej będzie, jak Kamerzysta i Kruszwil wyjaśnią sobie wszystko w klatce.

Kto wygrał walkę Kamerzysta vs Kruszwil?

O tym, kto wygrał walkę Kamerzysta vs Kruszwil, przekonaliśmy się pod koniec pierwszej gali Prime Show MMA. Była to ostatnia walka, jeśli chodzi o sobotnie wydarzenie. Zanim jednak okazało się, kto wygrał walkę Kamerzysta vs Kruszwil, mogliśmy wytypować swojego faworyta w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora federacji, na wyłączność oferującego kursy na Prime Show MMA. Bukmacherzy zdecydowanego faworyta widzieli w Kamerzyście.

Zobacz także – jak działa aplikacja Fortuna?

Wynik walki Kamerzysta vs Kruszwil

Wynik walki Kamerzysta vs Kruszwil, czyli w teorii bezproblemowa wygrana Kamerzysty. Trzeba jednak było brać pod uwagę, że Kruszwil wiedział już, na czym polega wyjście do klatki i zderzenie się z tysiącami kibiców siedzącymi na trybunach. Dla Kamerzysty był to natomiast debiut.

Zobacz także - kim jest Kamerzysta?

Opis walki Kamerzysta vs Kruszwil

I runda:

Błyskawiczny koniec! Kamerzysta ruszył prawymi sierpowymi i jednym z nich znokautował Kruszwila, po czym sędzia przerwał pojedynek. Trwało to kilkanaście sekund.

Kamerzysta pokonał Kruszwila przez nokaut, runda 1

Wyniki pozostałych walk Prime Show MMA: