Na karcie walk FAME Friday Arena 2 znalazła się tylko jedna walka kobiet. Zmierzą się w niej Agata "Fagata" Fąk oraz debiutująca w klatce Martyna "Brylantynka" Janusz. Kto wygra walkę Fagata vs Brylantynka?

Typy na Fagata vs Brylantynka - FAME Friday Arena 2

Typy na Fagata vs Brylantynka, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Fagata ma na swoim koncie już trzy walki. Po przegranym debiucie z Lexy zanotowała dwa zwycięstwa z Moniką Kociołek oraz Natsu. Dla Brylantynki starcie na FAME Friday Arena 2 będzie debiutem w klatce. Wiadomo, że kobieta prowadzi sportowy tryb życia, jednak walka to zupełnie co innego niż trenowanie na siłowni.

W naszym typowaniu zdecydowanie stawiamy na Fagatę. Agata Fąk prezentowała się całkiem nieźle stójkowo, a walka z Brylantynką odbędzie się w K-1 w małych rękawicach. Dodatkowo nie boi się ona przyjąć ciosu, co w przypadku kobiet jest wyjątkowo dużym atutem. Kurs na Fagatę jest co prawda bardzo niski, ale dobrze sprawdzi się w kuponie AKO.

TYP: Fagata
KURS: 1.15

Kursy na Fagata vs Brylantynka

Kursy na Fagata vs Brylantynka, czyli która z zawodniczek ma większe szanse na końcowy triumf? Faworytem tej walki jest Fagata. Takie przewidywania nie mogą dziwić, bowiem Agata Fąk nieźle prezentowała się w ostatnich walkach, a Brylantynka jest debiutantką. Kurs na wygraną Fagaty wynosi 1.15, natomiast zwycięstwo Martyny Janusz zostało oszacowane na 4.25.

Fagata vs Brylantynka - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Fagata vs Brylantynka są dostępne wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Galę FAME Friday Arena 2 można obstawiać z kodem promocyjnym Betclic.

Zakłady na walkę Fagata vs Brylantynka znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Fagata vs Brylantynka - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Fagata vs Brylantynka? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame friday 2

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.