Galę FAME Friday Arena 2 otworzy pojedynek Andrzeja "Endiego" Czysza z Rogerem Sallą. Kto wygra walkę Endi vs Roger Salla?

Typy na Endi vs Roger Salla - FAME Friday Arena 2

Typy na Endi vs Roger Salla, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? O umiejętnościach Endiego praktycznie nic nie wiadomo. Starał się on nieco podgrzewać atmosferę na konferencjach, ale o jego treningach czy przygotowaniach było cicho. Roger Salla natomiast trenuje już od wielu lat, a dodatkowo ma już doświadczenie w klatce. Na gali High League 6 wygrał bowiem już w pierwszej rundzie z Mateuszem Gąsiewskim. W tej walce przewidujemy pewnego zwycięstwa Salli.

TYP: Roger Salla przez TKO
KURS: 1.55

Kursy na Endi vs Roger Salla

Kursy na Endi vs Roger Salla, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Mimo tego, że w pierwszej walce pomiędzy Szeligą a Wrzoskiem błyskawicznie zwyciężył Szeli, to bukmachery i tak w rewanżu nie dają mu większych szans. Kurs na wygraną Rogera Salli wynosi 1.22, natomiast zwycięstwo Andrzeja Czysza zostało oszacowane na 3.60.

Endi vs Roger Salla - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Endi vs Roger Salla są dostępne wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Galę FAME Friday Arena 2 można obstawiać z kodem promocyjnym Betclic.

Zakłady na walkę Endi vs Roger Salla znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Endi vs Roger Salla - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Endi vs Roger Salla? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame friday 2

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.