W walce wieczoru gali FAME Friday Arena 2 dojdzie do długo wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Michałem "Boxdelem" Baronem a Pawłem Jóźwiakiem. Kto wygra walkę Boxdel vs Jóźwiak?

Typy na Boxdel vs Jóźwiak - FAME Friday Arena 2

Typy na Boxdel vs Jóźwiak, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? W pierwszej walce Boxdel dość zdecydowanie zdominował Jóźwiaka. Tamto starcie toczyło się jednak w formule MMA i Michał Baron sprytnie wykorzystywał swoją masę do klinczowania, przenoszenia walki pod siatkę i obijania Jóźwiaka.

Boxdel przed starciem rewanżowym jest w zdecydowanie lepszej formie i ponownie powinien poradzić sobie z Jóźwiakiem. Utrata wagi Barona wpłynie pozytywnie przede wszystkim na jego kondycję. Według nas Boxdel wygra to starcie, jednak Paweł Jóźwiak nie podda się łatwo i walka ta potrwa powyżej 1,5 rundy. Prezes FEN w swoich dwóch ostatnich walkach udowodnił bowiem, że jak na standardy freakowe jest całkiem przyzwoitym zawodnikiem.

TYP: Powyżej 1,5 rundy
KURS: 1.20

Kursy na Boxdel vs Jóźwiak

Kursy na Boxdel vs Jóźwiak, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdecydowanym faworytem według bukmacherów jest Boxdel. Kurs na wygraną Michała Barona wynosi zaledwie 1.12, natomiast zwycięstwo Pawła Jóźwiaka zostało oszacowane na 4.75.

Boxdel vs Jóźwiak - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Boxdel vs Jóźwiak są dostępne wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Galę FAME Friday Arena 2 można obstawiać z kodem promocyjnym Betclic.

Zakłady na walkę Boxdel vs Jóźwiak znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Boxdel vs Jóźwiak - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Boxdel vs Jóźwiak? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame friday 2

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.