Na karcie walk gali FAME Friday Arena 2 kibice zobaczą aż 5 starć w formule K-1. Jednak w pojedynku dwóch zawodników, którzy wywodzą się właśnie z kickboxingu, zobaczymy walkę na zasadach MMA. Kto wygra walkę Kwieciński vs Zadora?

Typy na Kwieciński vs Zadora - FAME Friday Arena 2

Typy na Kwieciński vs Zadora, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Bukmacherzy uważają, że zdecydowanym faworytem w tej walce jest Dominik Zadora. Naszym jednak zdaniem pojedynek ten powinien być znacznie bardziej wyrównany. Oczywiście w płaszczyźnie stójkowej Zadora powinien przeważać. Kwieciński jednak udowodnił w walce z Zadymą, że dobrze odnajduje się w walce na chwyty i ten aspekt będzie działał na jego korzyść.

Naszym zdaniem walka Kwieciński vs Zadora może pójść w obie strony. Jeśli Alan postawi na zapasy i będzie w stanie skontrolować rywala w parterze to może zwyciężyć. Zadora natomiast w ostatnim pojedynku z Don Kasjo udowodnił, że dysponuje bardzo mocnym ciosem i na pewno jest w stanie znokautować Alana. Nie przewidujemy w tej walce szybkiego skończenia. Obaj zawodnicy mają wysokie umiejętności i zwłaszcza początek starcia powinien być niezwykle wyrównany.

TYP: Powyżej 2,5 rundy
KURS: 2.60

Kursy na Kwieciński vs Zadora

Kursy na Kwieciński vs Zadora, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdecydowanym faworytem jest niedawny pogromca Don Kasjo. Kurs na wygraną Dominika Zadory wynosi 1.15, natomiast zwycięstwo Alana Kwiecińskiego zostało oszacowane na 4.35.

Kwieciński vs Zadora - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Kwieciński vs Zadora są dostępne wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Galę FAME Friday Arena 2 można obstawiać z kodem promocyjnym Betclic.

Zakłady na walkę Kwieciński vs Zadora znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Kwieciński vs Zadora - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Kwieciński vs Zadora? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame friday 2

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.