Po czterech miesiącach przerwy do klatki powróci podwójny mistrz FAME MMA - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka. Zmierzy się na zasadach K-1 w małych rękawicach z niepokonanym Josefem Bratanem. Kto wygra walkę Josef Bratan vs Wiewiór?

Typy na Josef Bratan vs Wiewiór - FAME Friday Arena 2

Typy na Josef Bratan vs Wiewiór, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Maksymilian Wiewiórka nie ma sobie równych w MMA, jeśli chodzi o freak fighty. Jego najsłabszą płaszczyzną jest jednak stójka, co udowodnił Alan Kwieciński, efektownie nokautując Wiewióra podczas FAME MMA 17. Starcie z Josefem Bratanem w formule K-1 powinno być zatem niezwykle wyrównane.

Josef Bratan do tej pory stoczył trzy walki i wszystkie wygrał, z czego dwie przed czasem. Formuła stójkowa faworyzuje w tym pojedynku rapera, jednak nie można skazywać Wiewióra na porażkę. Po przegranej z Alanem wiele osób zapomina już, że Wiewiór pokonał w K-1 Ferrariego i jak równy z równym wdawał się w wymiany z Arkadiuszem Tańculą czy innymi zawodnikami FAME. Należy też pamiętać, że Alan Kwieciński to niezwykle doświadczony zawodnik w formule K-1. Trenuje on już tę dyscyplinę ponad 10 lat i na swoim koncie ma liczne sukcesy.

Naszym zdaniem walka Josef Bratan vs Wiewiór będzie niezwykle wyrównana. Po stronie Josefa Bratana z pewnością będą zdecydowanie lepsze warunki fizyczne, jednak jeśli Wiewiórka podejdzie do tego pojedynku z odpowiednią taktyką, to może sprawi

TYP: Pełen dystans
KURS: 1.75

Kursy na Josef Bratan vs Wiewiór

Kursy na Josef Bratan vs Wiewiór, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Faworytem tej walki jest Bratan. Nie ulega jednak wątpliwości, że gdyby starcie odbywało się w formule MMA, to role by się odwróciły i zdecydowanie większe szanse miałby Wiewiór. Kurs na wygraną Josef Bratan wynosi 1.50, natomiast zwycięstwo Maksymiliana Wiewiórki zostało oszacowane na 2.30.

Josef Bratan vs Wiewiór - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Josef Bratan vs Wiewiór są dostępne wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Galę FAME Friday Arena 2 można obstawiać z kodem promocyjnym Betclic.

Zakłady na walkę Josef Bratan vs Wiewiór znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Josef Bratan vs Wiewiór - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Josef Bratan vs Wiewiór? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame friday 2

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.