Na gali FAME Friday Arena 2 dojdzie do dość niespodziewanego debiutu najlepszego polskiego tyczkarza - Piotra Liska. Zmierzy się on z weteranem freak fightów, czyli Dariuszem "Daro Lwem" Kaźmierczukiem. Kto wygra walkę Lisek vs Daro Lew?

Typy na Lisek vs Daro Lew - FAME Friday Arena 2

Typy na Lisek vs Daro Lew, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Daro Lew jest zdecydowanie bardziej doświadczony. Nie posiada on co prawda wysokich umiejętności, jednak należy pamiętać, że Piotr Lisek może prezentować się jeszcze słabiej. Do największych atutów tyczkarza z pewnością będą należeć warunki fizyczne. Nie wiadomo jednak czy będzie w stanie je wykorzystać. W tej walce widzimy wiele niewiadomych i nie zdziwi nas niespodzianka w postaci zwycięstwa Daro Lwa. Do takiego ryzyka niewątpliwie zachęca wysoki kurs, który wynosi aż 3.95.

TYP: Daro Lew
KURS: 3.95

Kursy na Lisek vs Daro Lew

Kursy na Lisek vs Daro Lew, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Mimo tego, że Piotr Lisek jest debiutantem, to według bukmacherów to on jest zdecydowanym faworytem tego starcia. Kurs na wygraną polskiego tyczkarza wynosi 1.18, natomiast zwycięstwo Daro Lwa zostało oszacowane na 3.95.

Lisek vs Daro Lew - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Lisek vs Daro Lew są dostępne wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Galę FAME Friday Arena 2 można obstawiać z kodem promocyjnym Betclic.

Zakłady na walkę Lisek vs Daro Lew znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Lisek vs Daro Lew - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Lisek vs Daro Lew? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame friday 2

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.