Walka Mandzio vs Karolek początkowo była zestawiana na galę FAME MMA 17. Z powodu kontuzji Mandzia to starcia jednak nie doszło do skutku. Tym razem wszystko wskazuje na to, że kibice zobaczą ten pojedynek. Kto wygra walkę Mandzio vs Karolek?

Typy na Mandzio vs Karolek - FAME Friday Arena 2

Typy na Mandzio vs Karolek, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Zarówno Karolek, jak i Mandzio po raz pierwszy wejdą do klatki. Ciężko zatem stwierdzić czego można się spodziewać po obu zawodnikach. Media trening pokazał jednak, że umiejętności obu są wręcz katastrofalne. Nieco lepiej prezentował się Karolek, jednak o wielkiem przewadze nie ma mowy.

W tym pojedynku stawiamy, że walka skończy się przed czasem. W walkach debiutantów często o wyniku decyduje przypadek. Nie podejmiemy się zatem typowania zwycięzcy. Wydaje nam się jednak, że obaj zawodnicy w momencie starcia będą posiadać na tyle niskie umiejętności, że jeden mocniejszy cios może odebrać trafionemu chęć do kontynuowania pojedynku.

TYP: Pełen dystans - NIE
KURS: 1.42

Kursy na Mandzio vs Karolek

Kursy na Mandzio vs Karolek, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy są zdania, że tę walkę powinien wygrać Karolek. Kurs na wygraną Karola Dąbrowskiego wynosi 1.38, natomiast zwycięstwo Łukasza Samonia zostało oszacowane na 2.70.

Mandzio vs Karolek - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Mandzio vs Karolek są dostępne wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Galę FAME Friday Arena 2 można obstawiać z kodem promocyjnym Betclic.

Zakłady na walkę Mandzio vs Karolek znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Mandzio vs Karolek - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Mandzio vs Karolek? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame friday 2

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.