Na gali FAME Friday Arena 2 wystąpi aż sześciu zawodników, którzy po raz pierwszy wejdą do klatki. Jednym z nich jest Daniel "Ostry" Ostaszewski, który w co-main evencie zmierzy się z Kacprem Błońskim. Kto wygra walkę Ostry vs Błoński?

Typy na Ostry vs Błoński - FAME Friday Arena 2

Typy na Ostry vs Błoński, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Ostry jest debiutantem i nie wiadomo czego można się po nim spodziewać. W kuluarach mówi się jednak, że posiada on całkiem przyzwoite umiejętności i może sprawić niespodziankę.

Walka Ostry vs Błoński odbędzie się na zasadach bokserskich w formule no limit. Żaden z zawodników raczej nie dysponuje na tyle silnym uderzeniem, aby jednym ciosem znokautować rywala. To oznacza, że starcie zakończy się albo dłuższej kombinacji, a najprawdopodobniej przez problemy kondycyjne jednego z zawodników. Jako że na zasadach boksu po każdym knockdownie można odpocząć i wrócić do siebie podczas liczenia, pojedynek ten może się przedłużać. Według nas obaj zawodnicy powinni wytrzymać co najmniej 6 minut.

TYP: Powyżej 6,5 minuty
KURS: 1.90

Kursy na Ostry vs Błoński

Kursy na Ostry vs Błoński, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Ostry jest debiutantem, dlatego nie może dziwić fakt, że zdecydowanym faworytem jest Crusher. Kurs na wygraną Kacpra Błońskiego wynosi zaledwie 1.35, natomiast zwycięstwo Daniela Ostaszewskiego zostało oszacowane aż na 2.80.

Ostry vs Błoński - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Ostry vs Błoński są dostępne wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Galę FAME Friday Arena 2 można obstawiać z kodem promocyjnym Betclic.

Zakłady na walkę Ostry vs Błoński znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Ostry vs Błoński - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Ostry vs Błoński? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame friday 2

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.