Na gali FAME Friday Arena 2 dojdzie do długo zapowiadanej walki Rafonixa z Xayoo. Fani oraz bukmacherzy widzą w tym starciu zdecydowanego faworyta, jednak czy rzeczywiście pojedynek ten będzie aż tak jednostronny? Kto wygra walkę Rafonix vs Xayoo?

Typy na Rafonix vs Xayoo - FAME Friday Arena 2

Typy na Rafonix vs Xayoo, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Wszystkie walki Rafonixa kończyły się błyskawicznie, bowiem już w pierwszych rundach. Marcin Krasucki znany jest z tego, że nie kalkuluje i od pierwszych sekund idzie na całość. Xayoo natomiast prezentuje nieco inny styl. Lubi on wyczekać przeciwnika i zaatakować z kontry.

Żadna walka Rafonixa nie potrwała nawet dwóch minut. Przewidujemy, że w przypadku tego starcia będzie podobnie. Według nas ofensywne nastawienie Rafonixa będzie bardzo odpowiadać Xayoo, który walcząc z kontry powinien bez większych problemów ustrzelić rywala.

TYP: Poniżej 1,5 rundy
KURS: 1.50

Kursy na Rafonix vs Xayoo

Kursy na Rafonix vs Xayoo, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Marcin Majkut jest największym faworytem na całej karcie walk FAME Friday Arena 2. Kurs na wygraną Xayoo wynosi zaledwie 1.12, natomiast zwycięstwo Rafonixa zostało oszacowane na aż 4.75.

Rafonix vs Xayoo - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Rafonix vs Xayoo są dostępne wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Galę FAME Friday Arena 2 można obstawiać z kodem promocyjnym Betclic.

Zakłady na walkę Rafonix vs Xayoo znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Rafonix vs Xayoo - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Rafonix vs Xayoo? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame friday 2

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.