Na gali FAME Friday Arena 2 do klatki po dłuższej przerwie powróci Filip Zabielski. Tiktoker zmierzy się z Robertem Pasutem. Kto wygra walkę Zabielski vs Pasut?

Typy na Zabielski vs Pasut - FAME Friday Arena 2

Typy na Zabielski vs Pasut, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Filip Zabielski w swoich pojedynkach udowodnił już niezwykłą twardość i wytrzymałość. Podobnymi cechami może pochwalić się Robert Pasut. Przewidujemy zacięty pojedynek, w którym nie będzie wielu technicznych ciosów, ale duża wola walki i zacięcie z obu stron. W walce Zabielski vs Pasut stawiamy na tego pierwszego, który w swoich dotychczasowych pojedynkach prezentował się nieco lepiej.

TYP: Filip Zabielski
KURS: 1.58

Kursy na Zabielski vs Pasut

Kursy na Zabielski vs Pasut, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów walka Zabielski vs Pasut będzie najbardziej wyrównanym starciem na całej karcie walk FAME Friday Arena 2. Kurs na wygraną Zabielskiego wynosi 1.58, natomiast zwycięstwo Roberta Pasuta zostało oszacowane na 2.15.

Zabielski vs Pasut - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Zabielski vs Pasut są dostępne wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Galę FAME Friday Arena 2 można obstawiać z kodem promocyjnym Betclic.

Zakłady na walkę Zabielski vs Pasut znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Zabielski vs Pasut - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Zabielski vs Pasut? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame friday 2

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.